Prijava

kad neko ne zatvara usta,a opet i kad je previše mutav,kad ne zna da se našali ni sa drugim,a ni na sopstveni račun.kratki prsti,izgriženi nokti.opsednutost izgledom.ne volim ni ćelave.šabanske fore i smejanje istim na sav glas.egomanijačenje i ogovaranje.

kod ljudi generalno (uključujući i suprotni pol) smrad (neper), epske priče u prazno (klepetanje), pretjerana ljubaznost i dušebrižnost...

To kada devojka ima male sise, to me strašno nervira ! Ne mogu pošteno da ga tutnem između !

Mene nervira, ali me preterano nervira, znači govna mi se jedu, odvezao bi se u Drač, i sam bi izvadio svoje organe i prodao ih debelim Švajcarcima koji u životu nisu dupetom mrdnuli, a onda bi se polio benzinom zapalio kao alfa 90, pa onda bi seo u dotrajali belorus traktor i krenuo da jurišam na Jonsko more, čim bi stigao do obale, lagano bi lupnuo mudima o oštro kamenje i onda bi mojim mudima nahranio pirane jonske, a onda bi lizao alkalne baterije od pet volta dok se ne ubijem na mrtvo, kad mi neka riba kaže da se pali na DUHOVITOST.

Ko to kaže, fejkerka.

Sterilnih riba, te ne psuju i gnušaju se muškaraca koji psuju...

i ovo što bb kaže.nisam kočijaš,ali kad se neko prenerazi ako dok ti ispada puna kesa koječega i pukne ti štikla opsuješ dođe mi da ga poklopim da se triput okrene.

Грофе, ево ја кажем. Није да се палим, али ми је дечко одмах привлачнији кад зна да ме насмеје и кад ми је забавно са њим. Јако је то битно.

E da, mnogo mi je gadno i kad lik puši.
Potrudite se da me ne shvatite pogrešno.

Potrudite se da me ne shvatite pogrešno.

Sad i da nisu, shvatice te pogresno :D

Ако је пушач.

Пази, може да има плаву косу. Може да има црну косу, може да има наранџасто црвену косу, може да има косу к'о јебена Зорица Брунцлик. Може да буде најдосаднија особа на свету и може да буде највећи параноик. Ма може да буде глупа к'о точак и да јој је врхунац хумора Ивановићево подјебавање Јована Кркобабића, може и да мисли да је Цане кретен, али брате... Ако је пушач, ауфидерзен!

Anabel ja volim da pušim Dunhill crni, od njega se ne smrdi !

Мене нервира следеће:

Прљавост

Кад видим да нека цура има прљаво испод ноката дође ми да џигерице повратим. Кад осјетим да воња на зној исто ми дође џигерице да повратим.

Неуредност

Кад је боли уво ђе што бача, само се скине и фрљекне то било ђе, и тако ствари сличне томе.

Грицкање ноктију

Повлачи горње двије ставке, неуредност прстију и прљаво ставља у уста.

Бучност

Кад виче, вришти, привлачи пажњу, дере се...
Дизање себе у небеса - Ја супер, ја овамо, ја онамо, моја породица ово, ми оно, ово... Мене мувао овај па га ја одбила, и онај, и тај...

Незрелост

Схватања као ђеца у основну у пичку материну...

Несигурност

Добра си особа, али ја ако кажем да је млијеко зелено, ти ћеш се сложит са мном.

Мањак хумора

Ово гледам са неке стране да су ђевојке које имају, да га тако назовем, мушки хумор много привлачније нама мушкарцима, бар мени... Да неће рећ БОЖЕ СВАШТА, КРЕТЕНУ, ЈУ КАКО МОЖЕШ ТАКО НЕШТО ДА КАЖЕШ кад ја нпр у моменту тишине изјавим да ми је мајка невина или тако неки идиотлук.
Али свакако ђевојка са којом не могу да причам него само да ћутим и да се љубим ми ништа не треба, то је њах, досадно...

Вјероватно има још доста тога јер сам ја овако мало избирљив иако дјелујем као курва..

Joj Smarko šmekeru, jesi li ti pušač?

Vlatko kobjasniJo. I nervira me ako se neka previše šminka, od toga odmah pomislim da je štrokava.

@Nata4Mika...jebi ga, ja rekoh šta sam reko, i stojim iza toga.

@sunglassesatnight... trudim se.

I Peki, što bi ti smetalo ako riba puši, mislim, nije mi jasno...ja sam ubeđen da kad bi se uradilo neko obimno istraživanje, da bi devojke koje puše odnele veliku pobedu u odnosu na ove druge koje cigaru u životu nisu zapalile. Ja mislim da su ove prve milion puta zanimljivije za muško društvo nego ove druge.

Ili sam sretao samo takve pripradnike obe grupe. Moja baba pali cigaru za cigarom, i daleko je najzanimljivija osoba koju znam iako ponekad priča o jazavcima i kukuruzu što ja ne razumem, ali mi je smešno u pičku materinu.

Udhovitost - EDIT: Daj Peki, leba ti, ovako je naslov neke Murbijeve defke, ne mogu da nađem sad, izbrisana je...ako može to nekako da se nađe, prenesi mi sadržaj na PVT. Unapred zahvalan.

telo prepuno mladeža...pogotovo na licu i na leđima.

Debljina prvenstveno....i najgora kombinacija pametna cura, koja jos uz to misli da je pametnija nego sto zapravo jeste....imam neugodna iskustva sa takvima