Prijava

Skočimiše trolu, ti bi prvi pravio potomke!

Zaista nisu neke, vec ih jedina ekspozira, pa je ona kao avijon.

Tarara aj noge, nego gde nađe te ziljave cipele jebemu miša?

ja sam ubeđen da bi imala duplo lošiji skor ili rang ili šta već da od početka nije stavljala svoju golotinju na avatar!

Ovako je po difoltu likovima zanimljiva i duhovita!

PA si stavila bikini slicicu ajoooj~!!!! :D

da s' razumemo, imaš dobre noge i vrljao bih ti žbunić samo su cipele bezveze

Napraviću ti ja lobotomiju džabe.

Prijavice vas za seksualno uznemiravanje.

Pih više čovek ne može ni da bude iskren.

Ja osjećam neke komplekse.... Rečeš joj da joj i nisu neke noge odma gole žene postavlja da se dokazuje...

A šta ima veze, curo, nisu neke noge i bože mog, tvoje su, nijesu tuđe :D

pa nisu ni ove sise naivne da se razumemo

Stavi facu da je vidimo, a ne samo noge!!!

pa stavila je ovu sliku sa sisom. Nego jel silikonska?

Aj oladite, leba vam, ili otvorite temu posvecenu njoj.

Ko da sisu nisu videli. Ni papak.

После кажу пада наталитет у Србији ...еееее
Мени мој деда причо како је јебо у његово време , истина је све не лаже човек ...
Каже , пођем ти ја десет метра и наиђем на једну снајку , питам је ел оћеш ти да се ми "дружимо" она каже оће , ја је одведем у сокак и уз тарабу рке коке и готово ..... њу одпрати кући , пође десет метра сретне другу па и њу по истом шаблону ......и тако 3-4 пута за вече за заветину и кад су велика славља ....

Evo ovako, ne volim previše samouverene muškarce koji su u "mnogo sam dobar frajer i sad ću te jebem" fazonu. Takođe, ne volim napumpane bildere, jer su većinom u pomenutom fazonu. U suštini, ne volim muškarce kod kojih je previše izražena želja za pičkom i pate od toga da ubacuju komentare kad vide žensku osobu - drugim rečima, pičkopaćenike.

Lol, kakav odjebativ za sve muškarce sa vukajlije, tetralol.

Svako je pomalo pičkopaćenik, sad videh da si žensko pa znam da ti ne znaš kakva je muka bit' muško.

Hahahaha, ne. Pičkopaćeništvo u granicama normale je ok. Pičkopaćeništvo, u smislu komentarisanja slika nije strašno. Strašni su oni što pate od fizičkih kontakata sa ženskim atributima, znači oni koji bez pardona hvataju za dupe i šta već stignu, ili kad muvaju sve drugarice iz društva, pa kod koje upali :)

То коментарисање слика је такво паћеништво и трансфер да то није нормално ....... врхунац пичкопаћеништва , оличење пичкопаћеништва ........
Ватање за дупе без пардона је најсвакодневнија појава ортодоксног Српског мушкарца .... ево ја сад још мало идем под шатру да ватам певаљке и конобарице и оне што играју ...