Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. Jok Davide, ljudi ovde pisaju po patrijotama. Ja takodje.

  2. Е мој Росо.
    Није овде реч више ни о каквом патриотизму. Када ти рат и смрт уђу у твоје двориште и последице кренеш да осећаш на сопственој кожи, онда нећеш више имати пуно избора већ ћеш ићи хтео не хтео.
    Е сад, ја реко само да видим дал оћете да направимо неку дивизијицу оно чисто да се лепше организујемо. Наш оно, да нам буде лакше у рату док збијамо вукајлијашке форе и зезамо се. :))

  3. Ratovao je i tvoj deda za tebe pa nije nista uradio.
    Zato bih ja da palim odavde sto pre. U Svedsku. Moze i neka druga ali u zadnje vreme je uzimam kao difolt zemlju za odlazak.

  4. Stići će ti Šiptari i tamo! Neverniče! Nesrbine! Izdajo!

  5. Odem do Kanade. Ne znaju da plivaju.

  6. Imaju c4! Ionako pričamo u kanteraškom fazonu, da idemo u rat, a tamo bi tražili tastaturu...

  7. Ratovao je i tvoj deda za tebe pa nije nista uradio.
    Zato bih ja da palim odavde sto pre. U Svedsku. Moze i neka druga ali u zadnje vreme je uzimam kao difolt zemlju za odlazak.

    Мој деда је ратујући за мене много тога урадио. Да није, међу хиљадама других, бранио ову земљу, питање је велико да ли бих ја данас и постојао, тако да је урадио много тога, и за то је добио Карађорђеву звезду, и зато га славим и зато сам на њега поносан.
    Није још време да се пали. Полако да видимо шта ће да буде. Замисли да сви само одемо. Да им препустимо све? А маму им јебем ја ону похлепну? Е нећу да им оставим моје!

    И што каже Дејс, бежећи ћеш само увек бежати од нечега. Једном се мора стати и борити.

  8. Dejse jel ovako lolo?
    http://img178.imageshack.us/img178/3355/dont20worry20sir20im20from20the20internetui7.jpg
    Davide bio je i moj deda major JNA, ali nesto mislim da je sve to uludo.
    Naravno doneta je nova generacija koje ne bi bilo da nisu ratovali, medju kojima smo i mi, ali ne vidim neki dugorocni efekat.
    Jebem ti zemlju kad svaka generacija ratuje.
    Da se borim? Zasto?
    Ne treba mi parce zemlje ako cu zivot posvetiti njegovom branjenju. Siptari su kao kinezi. Kao mravi tacnije. Shvataju da su kao jedinka nebitni, da je pleme vazno.
    Ja bih ipak probao malo drugacije.

  9. Upravo to RosoNeri

    Ratovi su upropastili potencijal koji je ova država imala...

    Nemojte da pričam o tome da mi u Bosni treba 5 sati da obiđem sve grobove... Pustite to... Kome treba još jedan rat? I šta se njime postiže? Vraćamo se na početak, sa 20% manje muške populacije...

  10. Ajmo kanteraši, pravac kosovo!

  11. Davide bio je i moj deda major JNA, ali nesto mislim da je sve to uludo.
    Naravno doneta je nova generacija koje ne bi bilo da nisu ratovali, medju kojima smo i mi, ali ne vidim neki dugorocni efekat.
    Jebem ti zemlju kad svaka generacija ratuje.
    Da se borim? Zasto?
    Ne treba mi parce zemlje ako cu zivot posvetiti njegovom branjenju. Siptari su kao kinezi. Kao mravi tacnije. Shvataju da su kao jedinka nebitni, da je pleme vazno.
    Ja bih ipak probao malo drugacije.

    Ех да је само Косово улог.
    То мене брине. Што ће нас појести сви до краја. Па реко ако ће да нас сравне у сваком случају, онда боље да изгинемо у борби него као некакви полу-робови, полако и постепено да се гасимо.

    Мисим, јес да је све то релативно и можда удаљено деценијама али `наш...

  12. Па реко ако ће да нас сравне у сваком случају, онда боље да изгинемо у борби него као некакви полу-робови, полако и постепено да се гасимо.

    Dugo ginemo, ali jos smo tu.
    Sta fali hrvatima? Ljube noge okupatorima u zamenu za mir.
    Jeste da su sise sa nase tacke gledista, ali oni deci u udzbenicima napisu da su dojajan narod, deca tako nauce i svima lepo.

  13. Dugo ginemo, ali jos smo tu.
    Sta fali hrvatima? Ljube noge okupatorima u zamenu za mir.
    Jeste da su sise sa nase tacke gledista, ali oni deci u udzbenicima napisu da su dojajan narod, deca tako nauce i svima lepo.

    Много је 1000 година чишћења штала, много је.

    Али матори. Колко им је лепо? Пуцају их плекси од Срба на сваком кораку, у сваком аспекту живота.

    Мисим видећемо како ћемо наш. Ко зна шта ће бити.

  14. Sta mislis koliko bi nas bilo sada da nismo toliko uludo ginuli?
    Mozda bi se nesto i pitali u evropi.
    Lepo za koju godinu 70 miliona srba kazu: "Necemo vise da cistimo stale, duvajte ga".

  15. Sta mislis koliko bi nas bilo sada da nismo toliko uludo ginuli?
    Mozda bi se nesto i pitali u evropi.
    Lepo za koju godinu 70 miliona srba kazu: "Necemo vise da cistimo stale, duvajte ga".

    Ма хајде. Како ти није јасно да не бисмо били у могућности да се множимо уколико претходно нисмо гинули? Хахаах! Преједноставно! Разумеш?
    они би нас до тада свели на такав минимум да и да се множимо као Шиптари не бисмо могли да се опоравимо. Начи мораш да гинеш да би се очувао. А не као, е сад ја нећу да гинем. оћу да се размножавам, а овај те кида са стране и не пита те да ли хоћеш

  16. Ne bi ginuli da nismo drkali kurac toliko. Pusti Tursku dalje u evropu, zivi sa njima k'o Austro-hungri. Pusti Hitlera da prodje kroz zemlju, nemoj da se kurcis kad si slabiji.

  17. Sad bi Beograd bio u najmanju ruku kao Beč...

  18. Гине се за нешто више. Можда је лепше погинути него пустити некаквог Хитлера, којекаквог Немца да вршља по твојему. Можда је лепше борити се и гинути него пустити некаквог Аустро-угара да ти говори шта да радиш.

    Јеби га. Имали смо племените циљеве.

  19. Можда је лепше гледти како НАТО бомбардује шиптаре, јер нас готиве.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.