Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. aj ti nam reci pošto si sa kosova... Hoćel bit rata bolan?

  2. Ja stvarno ne znam koji kurac svi paničite. Dobro znate da nam je vojska profesionalizovana i da stvar još nije toliko eskalirala. Mi ukupno imamo 80.000 vojnika, 30.000 profesionalnih vojnika i 50.000 rezervista, što je svakako premalo za bilo kakav ozbiljniji rat, kad već o tome razmišljamo. Pa taman da uđemo u sukob samo sa Šiptarima, opet bi nas sjebali, a da ne spominjem šta bi bilo da pravedni NATO interveniše... Ali opet, nikome nije prijatno da gleda kako se jadni ljudi dole muče a drugog rešenja osim rata nema jer su ta šiptarska govna civilizovana k'o afrički kanibali. Jebena zaostala primitivna stoka! Imali smo priliku 500 puta da ih isteramo odozdo, sa naše svetinje, ali ne, mi smo ih pustili da se kote i eto ti sad pizdarije. Sada govorim hipotetički, ali ne bi bila loša fora da je ova profesionalizacija vojke samo jedan paravan i da se, kad bi bilo rata, uvedu dobrovoljci. Ali opet nam ni to ne bi mnogo pomoglo zbog mrtvog raspalog NATO-a. Jebena govna guraju svoje nosine gde im nije mesto. Jebeni šiptarski lobi...

  3. Ja sam za to da svi odemo dole polegame bez oružja i pokažemo kolko smo složni i miroljubivi i svi u glas da pevamo
    NEĆEMO DA PUZIMO HOĆEMO DA GUZIMO al sad ovom stihu bi trebalo da dodamo još nešto da ne pomisle ljudi da smo pederi jbg takvo vreme došlo
    PIS BRO

  4. Ne budite smešni, koji rat...
    Možda kad uđu ovi Fejzbukovi Narodnjaci... hahahhahhaha isto sranje drugo pakovanje.
    Ovo će biti džuma od tri dana, žuti će da pokažu odlučnost i opredeljnost za mirno rešenje bla bla i gotovo. Status quo ante bellum.

  5. imamo 11000 vojnika profesionalaca kakvih crnih 30k? A mobilizacija ce da padne ako bude rata, to nam ne gine...

  6. ne znam...ja dobih da se javim u VO pre par dana duzNem ratni raspored...
    nego, oće li bit' ovog rata?

  7. aj ti nam reci pošto si sa kosova... Hoćel bit rata bolan?

    Немој, болан, мени постављати таква питања, доводиш ме у незгодну ситуацију...

  8. Nemamo mi ništa, sylar, ni vojsku, ni državu, mi samo imamo vlast.

  9. ja sam prodo dvije krave pred telenje i spremio sam se da idem na kosovo. mi izbosne smo spremni za sve.

  10. pa, za vojsku sam siguran pošto mi je burazer vojnik.... A evo još jedno pitanje: da li bi bila i mobilizacija srba iz RS ako bude rata?

  11. ako bi nas pofatali prije nego što pređemo granicu prema italiji njemačkoj itd.
    vjerovatno bi nas mobilizovali.

  12. Sylar, to za 30.000 sam baš ovde video... Jebeš ga, još je gore ako ni toliko nemamo. Ma sve u svemu, taman i da hoćemo od toga neće ništa biti. To svi znamo, ne znam što sad ovde polemišemo. Zaboravite i rat i mobilizaciju i sve, to su priče za malu decu.

  13. vikipedija:

    Подаци о бројном стању Војно
    способни од 18 Број
    расположивих
    за војну
    службу 2.579.620,
    година 15-49 Број
    способних
    за војну
    службу 2.077.660,
    година 15-49 Број годишње
    стасалих
    за војну
    службу 128,291 (2008) 1 Активни
    састав 47 000 (74. у свету)

  14. vikipedija:

    Подаци о бројном стању
    Војно способни: од 18

    Број расположивих за војну службу: 2.579.620,

    Број способних за војну службу: 2.077.660, година 15-49

    Број годишње стасалиx за војну службу: 128,291 (2008)

    Активни састав: 47 000 (74. у свету)

  15. sti bre normala? Protiv natoa niko ne može, pa ni sama rusija... To je sila kakve nema.

  16. Pa šta bi onda trebalo da predstavljaju ovi podaci?

  17. pa podatke o vojsci da više ne nagađamo...

  18. Ma nebitno bre... Svejedno ne možemo ništa da uradimo.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.