Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. au brate :( zamalo pa muda :7

  2. jel to uleteo metak u meso???????

  3. sylar ne uzbuđuj se.

    Ma nebitno bre... Svejedno ne možemo ništa da uradimo.

    Možemo da hoćemo, sve ono što su šipci nama radili od osamdesetih, ali nemamo mi ni volje ni živce za to.

  4. Posred džigerice.
    A meni se za Kosovo lično jebe, nema šta dole da tražimo, do crkava uvek možemo da dođemo. Samo što će nam trebati pasoš.

  5. A meni se za Kosovo lično jebe, nema šta dole da tražimo, do crkava uvek možemo da dođemo. Samo što će nam trebati pasoš.

    Kul, ti si moj idol, aj' sad idi vidi ima l' me u ćevabdžinici.

  6. Тих бре Господе, разочарао си ме.
    Роки Билбао™ не слажем се баш са тобом тебра. Имамо ваљда и бољих ствари у животу него да водимо ратове само. Ево мог бураза звали за нека тестирања у вези са војском, пошто ју је завршио пре неких годину дана, нешто, пре неки дан. Има 23 године, који ће њему курац рат у животу, кад се рат исплати само тамо неким компанијама и лекарима који ће да ваде нове бубреге, а ниједном нормалном народу. Нормални људи кад имају проблем, реше га разговором, што би могли и наши политичари, али нема то профита. Нећу бре само да се убијамо, има више мржње у мени него у било ком мом вршњаку у Европи, само због тих ратова који се у мој мозак преносе са колена на колено.

  7. Nije problem gubitak Kosova zato što je to naša kolevka i štatijaznam, već je tužno i jadno dokle smo mi došli kao narod i kao država, da nam kriminalna organizacija (šiptarska mafija) otcepi deo teritorije. Dakle, nije nam čak ni Albanija uzela Kosovo, već grupa narko-dilera, švercera oružjem i trgovaca ljudima. Eto kakav smo mi narod i država. Cirkus. A Kosovo je VEĆ NEZAVISNO - kad negde ne možeš da naplatiš porez i ne smeš da pošalješ svoju vojsku i policiju, to onda nije više tvoja teritorija. To što ti tvrdiš da jeste, koga za to zabole...

  8. има више мржње у мени него у било ком мом вршњаку у Европи, само због тих ратова који се у мој мозак преносе са колена на колено.

    Кад нам је до јаја војни положај...

  9. Eeeee, Aurora, Aurora, kad smo mi bili poznati po strpljenju i pameti? Nikad i nećemo biti. A Šiptari su se dole naselili još u 14. veku kad su ih Turci dole naselili. Oni su poslednjih godina pare koje su zarađivali i koje i dalje zarađuju pomoću raznih ilegalnih poslova pametno iskoristili i nudili našim ljudima koji su dole živeli da otkupe kuću za višestruko veću cenu nego što ona zaista vredi. Srbin kad vidi pare, bez obzira na to koliko je dobar, uzeće ih. Još kad je takva ponuda... Mada ih ja razumem jer bih i ja isto to uradio. Takođe ne samo da se ne razmnožavamo dovoljno nego, kao što i sama znaš, mortalitet nam je u velikom porastu i biće u velikom porastu dokle god se bude ovako loše živelo jer neće ljudi da prave decu ako ne mogu posle da prežive (osim blesavih Cigana). Šiptari se množe ne k'o Kinezi nego k'o mravi, majku im jebem blesavu. Ja večito kao papagaj ponavljam taj primer, ali moram. Imali smo šansu da deportujemo 200.000 Šiptara i još su se oni i složili da se vrate u Tursku. Međutim, naša vlada nije htela da uzme kredit od Francuza da se to sprovede u delo, već je prepametni knez Pavle rekao da su Albanci naši prijatelji. Tad nam je bila ubedljivo najbolja prilika da ih se otarasimo, međutim kako smo mi tradicionalno pametan narod, opet smo uspeli da se sjebemo.

  10. На крају крајева, ми смо оптужени за ово што се десило.

    За све ово што се сада дешава идите уназад до 1914. или још боље, 1944. па се запитајте: Да ли је било мудрије протерати највреднију националну мањину у краљевини Југославији, Немце, да, они су били најбројнија мањина, а не Албанци или кројити неке велике Југославије које су УВЕК ишле ка Албанији. Хтео Аца, хтео и Ћопа, а сада ми беремо плодове. Остаје нам само да запевамо " Шта је нама наша борба дала..."

  11. Prekid i srpski bojkot pregovora u Briselu Srbiji neće doneti ništa korisno, a Srbe na Kosovu će izložiti novim problemima i izolaciji, pod stalnom pretnjom stradanja i sukoba. Vreme nas je još jednom pregazilo, a sada ustajemo od stola koji je naša jedina prilika uradimo nešto racionalno.
    Tako kaže Čeda, moj precednik stranke, ja mora aminujem i da klimam glavom u znak odobravanja :)

  12. Kosovo je izgubljeno još za vrijeme Tita, kada je na čelu samog Kosova bio Veli Deva neka komunjara, gori od Tita. Tito nas zajebao ali onako opasno, šiptarima davao sve što se dati moglo, kupovao im zemlju na kosovu, davao pomoć pri izgradnji, ma sve, A SRBIMA šta je Srbima dao na Kosovu, kurac, obični namašćeni KURAC.
    Ne znam čemu ovoliko tenzija oko svega ovoga, kada je iole normalan čovjek poslije rata mogao videtii da će od Srbije ostati samo beogradski pašaluk.
    Pa šta mislite da sada evropa kaže da vraća Kosovo Srbiji, kako bi to bilo da u njemu živi samo 5-7 procenata Srba? Da li je to moguće.
    Najbolje se okrenuti ka važnijim stvarima, jačanju ekonomije, vraćanju dugova u kojima smo do vrata. Najbolje bi bilo da bude neki rat pa onda da kriziramo do 2020-te

  13. има више мржње у мени него у било ком мом вршњаку у Европи,

    Potpuno netačno jer da je tako Norveška i oni američki incidenti bi se i kod nas dešavali.
    Mi smo više jedan na jedan u mržnji.

    Eeeee, Aurora, Aurora, kad smo mi bili poznati po strpljenju i pameti?

    Normalno jer ne bi bilo ovakvih postova kao od ovog Gospoda.

    Nije problem gubitak Kosova zato što je to naša kolevka i štatijaznam, već je tužno i jadno dokle smo mi došli kao narod i kao država, da nam kriminalna organizacija (šiptarska mafija) otcepi deo teritorije.

    plus

  14. Ljudi šta ste se oko ovog dojebali Rusa?
    Možda nam nesvrstani pomognu???

  15. Ljudi šta ste se oko ovog dojebali Rusa?
    Možda nam nesvrstani pomognu???

  16. Ljudi šta ste se oko ovog dojebali Rusa?
    Možda nam nesvrstani pomognu???

  17. Не бојте се Срби, Бутан је уз вас!

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.