Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. Биће рата ладно, јеботе...

    Neće, zbog toga što će radije pustiti da pobiju Srbe nego da izgube mogući status kandidata.

  2. Ma sve je bolje od rata. Dosta nam je više toga.

  3. Ma sve je bolje od rata. Dosta nam je više toga.

    +1

  4. Биће биће, вјерујемо Напредњацима!

  5. Da, definitivno je bolje da te ubijaju dok ne pružaš otpor.

  6. Скочимиш, доста је рата, мајку му. Имамо и лепших ствари у животу него да се убијамо само.

  7. Da, definitivno je bolje da te ubijaju dok ne pružaš otpor.

    Donekle se slažem, ali ne možemo se upuštati u rat i veliki oružani sukob.
    Po izjavi Tadića, kojom je indirektno rekao svima da mogu da rade šta hoće i da mi ništa "destruktivno" po dijalog i dobrosusedske odnose nećemo uraditi vidim da je to odavno gotova stvar. Normalna država bi morala da pokaže da ima ljude koji su spremni da pomogunu svojim bližnjima , a pod njima milsim na vojsku i policiju.
    Ne da bi dole napadali KFOR i Eulex i započinjali rat , nego da bi pokazali da ne možeš da pucaš na nenaoružane civile i da to nazivaš uspostavljanjem mira.
    Pa makar te to koštalo i produženja roka za status kandidata.
    EDIT: Ako mi ne pokažemo da nam je stalo do naših ljudi, zašto bi tek Evropskoj Uniji trebalo da bude?
    Ako mi ne gledamo naše interese, EU će gledati da sprovede njihove.

  8. Dosta vam je više toga a juče ste se ispilili? Misliš da ljudima dole nije dosta jebenog rata i usranog bistvovanja koje je njihov život? Kada dođe bagra da ti opljačka kuću, siluje ti porodicu a tebe verovatno obesi ispred kapije, ti samo reci da ti je dosta rata a oni će verovatno da iskuliraju. Odrastite već jednom i shvatite da morate da budete spremni na sve u ovoj 'kući na drumu' u kojoj mi živimo, svet u kome se svi hvataju za ruke i igraju ispod duge postoji samo u spotu Majkla Džeksona.

  9. Jbg ja sam iz RS pa tako da i nemam bas pravo da ulazim u opsirne diskusije, ali vi koji se toliko protivite ratu zar treba pustiti da istrebe 150 000 hiljada srba na Kosovu? Isto tako su Karadzic i Milosevic prodali prosli rat (znam zato sto mi je stari umalo najebao zbog toga i sada im jebe kevu svaki put kada ih neko spomene)

  10. Jel zna neko koliko ima Srba na Kosovu (i Metohiji)? Ozbiljno pitam. Reče mi drug danas da ima oko 200.000 na severu, ali i još toliko u južnom delu u enklavama. Ne mogu da izguglam tako lako. Jel ima neko odatle ko zna?

  11. ja sam cuo oko 150 000 na severu...

  12. Ljudi, šta da radimo ako bude rat? Kud ćemo? Šta ćemo? Da li će se to i desiti? Da li planirate da ratujete? Šta da radimo?

  13. Ljudi, šta da radimo ako bude rat? Kud ćemo? Šta ćemo? Da li će se to i desiti? Da li planirate da ratujete? Šta da radimo?

    И мене то интересује ?

  14. neće biti rata iz prostog razloga što mi nemamo vojsku.

  15. ali ja sam i dalje za to da se tamo pošalju velike količine kalašnjikova tajno i par nekih logističara i toeto...

  16. Ljudi, šta da radimo ako bude rat? Kud ćemo? Šta ćemo? Da li će se to i desiti? Da li planirate da ratujete? Šta da radimo?

    U ovom trenutku ništa ne zavisi od nas, vidi se da nekom ne odgovara mirno stanje na Kosovu i da su incidenti počeli dan pre početka pregovora. Kakva nam je vojska, imali bismo poteškoća i u borbi sa prosečnim afričkim plemenom naoružanim kopljima.

  17. Ti Pekki nareži sve ZAM emisije i Draganine CD-ove, bez tog ne kreći u rat

  18. Bez toga ne izlazim iz kuće, a kamoli u rat. :)

  19. Jel zna neko koliko ima Srba na Kosovu (i Metohiji)?

    Ајд' ја сам с' Косова па ћу да пробам да ти одговорим. Паз' овако... север Косова се састоји од четири општине, Косовска (северна) Митровица, Звечан, Лепосавић и Зубин Поток, то смо утврдили, је л' да?
    Пошто ретко ко (тј. нико) зна тачан податак, користећи википедију, плус нешто онако моје одокативно то би изгледало овако:

    Лепосавић - википедија каже 18.500, ја кажем 5-6 хиљада више. Да заокружимо на 25.000,
    Звечан - википедија каже 16.600, ја кажем око 22.000,
    Зубин Поток, википедија каже 14.900, ја кажем нешто мало више - 18.000 и
    Косовска Митровица (северна), википедија каже 10.141, ја кажем, у вр' главе, 12.000.

    Значи да заокружимо да нас на целом северу Косова има 80.000, омануо сам негде сигурно, ал' да нас има више од 100.000 - нема шансе!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.