Prijava

A sjećate se, prije godinu dana, Marko Đurić u onom šizofrenom vozu?

Ne vole ga šiptari pa to ti je

kaki rusi i kinezi jebo vas bog pa karaće nas isto ko ameri možda i gore

Sto bi rekla nata, si zo fre ni ja tvoja presla je na mene prati me gde god da krenem

https://youtu.be/95hQtLg-EsA

Nisam ja rekao da ce da nas brane Rusi i Kinezi nego da namestaju situaciju da jebu Amere preko nas. O jebem ti Srbe kada i dalje ne kontaju da se sve vrti oko para, a ne oko ljubavi.

E da, srecna vam godisnjica obaranja stelta. Srpsku artiljeriju vodi Bog.

Ja i dalje mislim da se kozojebcima crno piše u budućnosti. Jednostavno svi okolo ih mrze, a Ameri....odu oni jednom i ostave tako prijatelje bivše da budu jebani.

ko god je nas jebo nije se sjebao u buducnosti.veovatno smo za celu jugu ex mislili da ce da se uskoro razjebu jer nema srba.ko za kurac,bez srba se nisu razjebali.
inace,dobra frka za sirotinju raju.ovi pokazali svojima da nema zajebavanja sa njima,a mi cemo moci da kukamo kako su svi oni zli,a mi cuvamo nesto dobro.u svakom slucaju,obe strane dobile sta su htele.oni heroje,mi mucenike.

Ma nek puše kurac više i oni i šiptari u paketu!
Juče prešaltam slučajno na pink i zadržim se kod šešelja u pinkovom dnevniku.
Lik ladno u direktnom prenosu huška na rat i to na vučelinoj televiziji.
Da ću da ratujem za bandu boleće me kurac.
Imaju armiju glasača pa neka ratuju.
Da sjebem svoj život i ginem za govna - NEĆU.
Jebo vas i kosovo i ostala govna.
Posle svega toga da ratujem za državu gde te vladajuća banda utišava i bije po autobusima i javnim skupovima, to neću.

Baš to
Prodao ga Tito prodao ga Sloba prodali ga ljudi koji su živeli dole i sad ja da idem da ratujem
Pa čekaj bre druže

Ajde bre koji rat šta se ložite. Gradimo po 20km puta a će držimo 200k ljudi pod oružjem mesecima sa sve hranom, municijom, gorivom, lekovima, odećom i toalet papirom.
Hahahaha pa jebote ljudi kako tripuju rat ko uličnu tuču. Skupimo se iz kraja i aj hahaha

eh samo kad bi me pustili dole da odem na dve nedelje da koljem, bukvalno samo cekam neko malo sranje da idem

Mister pričamo šta bi bilo kad bi bilo opusti se

Nema rata. Kinez ne da rat na Putu Svile. Mislite da ce da pusti siptare da mu divljaju na sred tranzitne rute ka Evropi na par stotina km od njegove luke Pirej? Svet nije isti kao pre 20 godina. Amerika se samo kurobeca okolo bez plana i logike. Ocajnicki trzaji imperije koja se urusava polako i sigurno, a na koju je ceo svet nadrkan. Osim siptara, naravno. Utuvite to vec jednom.

Ma kontam Boh, ali ljudi su u tripu upadamo tamo opalimo dva šamara laganini, naša zastava na Prokletijama. Šiptari se vraćaju masivno poslastičarskom zanatu...itd.
Ja kontam da bi se izbrukali propisno i dobili ih jedva na poene.

samo da puste legiju ja prvi idem onda pocistili bi kosovo za 5 dana

А реално да нам је неки курчевит министар одбране као што је Шојгу нпр., па да се наложимо ко мајмуни, истресемо их испичке и одемо после на Зајечарско, ал' пошто је министар одбране Вулин... Ништа.