Prijava

Napadamo blickrigom ćiptare, masovne pobede, Tramp peni na komandanta Bondstila da reaguje, ovaj krene da mu recituje "i ovaj kamen zemlje srbije" i šalje foke da se bore uz nas. Kosovo mission completed, optional quest find all organ traffic houses 6/7 found. Achievment Petar Bojović unlocked

Hrvatski mediji: Srbi opet rade probleme

Hrvatski mediji: Srbi opet rade probleme

Ne nego: "Jesu li jadranski ugostitelji pripravni za najezdu najdražih gostiju iz Srbije?"

E al posle kad vratimo Kosovo tek onda ide najbolje. Šiptari samo gledaju u muda, prave baklave i ćute. Naša omladina se pozapošljava dole u admonistraciji, rešena nezaposlenost, zaustavljeno iseljavanhe.
Plata plus mito od Šipaca i državna pomoć-svi po 3, 4 deteta min. Srba 10 miliona za par decenija. RS anektirana, CG i Makedonija se odriču nezavisnosti i mole da budu uključene. Hrvati odbijaju da vrate Knin, ali im maršal otačastva Legija nanosi ponižavajući poraz posle čega pristaju na sve uključujući i ekshumaciju Tuđmana da bi mu se sudilo.

Onda kosovari opet prodaju kuce pa kukaju da su proterani i reset

Hrvatski mediji: Srbi opet rade probleme

Hrvati su stvarno transferični sa ovom nepravilnom uporabom glagola "raditi" kao i u raditi genocid

ne znaju ni jezik da ukradu kako treba

gamby
Onda kosovari opet prodaju kuce pa kukaju da su proterani i reset

Hahah, neprekidni krug života

Kako bih upao sad u ovaj studijo na Rtsu gde kukaju ko pičke i noge im slomio
Degenerici

Ja bi voleo da se pripuca malo

Popizdeo juce, ovi nasi kukaju i sline ko pickice neke. Umesto da puste specijalce da ulete u juzni deo kidnapuju ove sto su hapsili ovog idiota djurica prebace ih na sever i sude im jer su presli ulicu van pesackog naplate po 6 hiljada i onda ih lepo otprate u juzni deo i pozele srecan put uz “oprosti ako je bilo sta”. Cisto da osete malo tvrdo i da znaju da cemo im vratimo ako se kurce. Ovako nek pisaju po nama kad smo picke pisam nam se svima u usta a i vama sto ne bi ratovali botine jedne pickaste

Ko da ratuje kad evo je skoro petnaesta generacija koja dodira nema sa vojskom, napravili su od nas ljude nesposobne da odbrane svoju ulicu, a ne drzavu

Policijska smo drzava u kojoj je vojska potpuno marginalizovana jbg

I da ima ko da ratuje, mi se posle sledećeg rata nikad ne bi oporavili. Mislim teško je da ćemo i od ovog poslednjeg da se izvučemo.

Na ovo forumu nema 2 posto vojno sposobnih ljudi racunajuci i Glavnog iz Rsa
Mada nije to neko merilo jer studenti
A ja da ratujem da bi ovi opet mogli da prodaju šiptarima sve dole što imaju ne pada mi na pamet jer sam pička baš

Треба да их посеремо док смо још млади. После кад дођу генерације "moze sub za sub" "dao sam ti uzvrati" готови смо.

Da se sad u Bosni zarati usta me jebi ako se ne bih dobrovoljno prijavio
Ti ljudi nemaju gde ginu na kucnom pragu jbg vole tu svoju domovinu kakva god da je
A Kosovo druze ne mogu da brane Vojvodjani tipa a da Kosovari budu u Vojvodini

Ja sam prošao Dodikov kamp za pripremu omladine za klanje balija, učili su nas sve pjesme Baje Malog i Miće Lepog

Волим Бају и Мићу, ал' Роки је Роки.

https://youtu.be/oAVq6AzdTo4

bele carape na odelo, ovakav da me brani

Ne znam, ja baš obratno, mada bi se sa Šipcima više šibao da se ne sire dalje nego što mi se jebe za vraćanje teritorije nad kojom je de facto nemoguće vladati bez istrebljenja/iseljavanha miliona ljudi.
A ovaj njihov bosoonski rat fazon mi pljačkamo vaše, vi naše selo, cigančenje s brda na brdo. Ne fala. Msm to nije rat nego skup sporova oko međe više.

Da, ovo s Kosovom ne može proći u našu korist bez mnooogo klanja šipaca, a nisu baš toliki demoni da ih satiremo sistematski, kad bi nam se ukazala prilika. Šta su krivi ljudi, množili se ko stenice i imaju braću po dijaspori.

Zagreb u plamenu, s druge strane... hm.

Ono kad otkucaš ogroman post i obrišeš...