Prijava

Eve ostvaruje se kako sam rekao sad će nas ukanaliti neki lik što 98% navijača Kelna ne zna kako izgleda, odakle je došao i koliko je već u klubu, dobiće 5 minuta slave kad nas sjebe posle ponada i vratiće se u anonimnost do kraja karijere.
http://www.mozzartsport.com/vesti/kelnova-agonija-pred-zvezdu-stoperska-trojka-iz-prvog-meca-otpala-zbog-povreda-ne-igra-ni-startni-spic/185926

njima trenutno sve zavisi od igre bitenkura.napad im je svejedno krs.koga god stavili.
ne znam kakvi su im stoperi i koliko vrede izmene,al ako su im ova trojica glavni,onda su najebali.primaju skoro po 2 gola po tekmi u proseku.
ne verujem da rezervni mogu biti gori.

Не знам појма што билдујемо сви овај Кологне да ће нас фазон добити кад их газимо ленто 3+

A milo mi što ga Branko brat muno ko ja da sam ga muno, jes da je iz penala al jbg. I zbog Gobelje mi drago. Oštrimo kurac za Keln

Пешић се сморио дај боже да се смори и против Кологнеа

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=12&dd=04&nav_id=1332338
ode boace odma u ovom roku.mulja nesto mrkela kao videcemo i to.napucaili su mu golova taman da ga uvale nekim kinezima.

Нека га нека оде за неке липе парице легло би нам поготово ако изборимо пролеће у Јевропи говорило се раније да онај Бен из Олимпијакоса може доћи место њега што би била ок замена ја мсм

taj lik ne igra u olimpijakosu.neki raspad.
ukoliko popuse evropu,pesic ce biti prvi napadac,a na kraju sezone ce vratiti pavkova iz radnickog.sem ako ga direkt sa pozajmice ne prodaju.

I treba da ode sada, pesic je investicija koja treba da se opravda na svojoj poziciji. Boace bi morao dati gol kelnu, malo je jedan za 6 utakmica

Prejaka logika je da Boakye odlazi ako izborimo prolece u Evropi.

Pa ne bi bila kad bi imali takmicarski motiv, ovako ce nas svakako neko nadrkati a u zimskom prelaznom roku su cene vise jer se kupuje samo neophodno.

Plus je debilski na leto ga prodati pred kvalifikacije, ovako pesic ima 6 meseci i pripreme letnje da se ustima sa ostatkom "prve postave".

Na zimu se NAJKASNIJE pravi ekipa za kvalifikacije, pred njih se ne prodaje brt ako imalo mozga imaju, mi utakmicom sa kelnom treba da zatvaramo evropsku pricu tj da se ne zanosimo nekim plasmanom ako dodje dvomec da nekim velikanom kao slag na tortu dosao nego da pocnemo odmah da se spremamo za kvalifikacije(bilo koje) sledece godine

nije da je bas u grupnoj fazi bio nesto preterano vauuu,pa da ce im biti tesko bez njega ako eventualno prodju dalje.

Bio je solidan. Odlican u polju, realizacija mu je zakazala jbg jer je glupi crnac. Moje neko skromno misljenje je da bi bio vrhunski drugi spic pored nekog vijeire jer se jebacki gradi, brz je, jak, ima voljni momenat, zna da spusti glavom i moze da navuce oba stopera na ledja.

Kanga je taj koji jebe koncepciju u svakom slucaju, njegovom odlasku se bas nadam pa da krsticic magija predje napred a jovicic na svoje mesto

igrac za nasu ligu i da ga usere poneki gol u evropi.raspada se ukoliko se neko zajebe i povuce ga u neku jacu ligu.za nasu ligu je batistuta
krsticic najbolji u zvezdi.vidi se da je igrao preko.igrao igrao,a ne bio na klupi svaku osmu utakmicu.

Ma jok, moze da igra lagano u nekim severnim ili istocnim ligama. I beneluks xd

Krsticic skolovan fudbaler, i tehnicko i takticki obucen

Ја једва чекам Бранчила да буде онај стари.

Pa bio je onaj stari u petak protiv Reala xd

Фин скечић.

treba li ikome karta za istok sutra? Sad vidim da neću ići pa da šibnem na mejl....

Je l sme sa istoka da se navija za Keln?