Prijava

Sala mala nisam bas toliki debil

navijacu za Keln iz fotelje

ne jebite da nikom ne treba karta, svašta....

Kriza brate, nema narod para. Kolko trazis?

Verujem da je dzabe hteo da je da ali imam kartu vec svakako

Уплашили се људи да их не зајебе Главни па да их приводе на стадиону због фалш улазнице, лоло.

ljudi ponuda stoji. ne mogu ići, karta je dž.

AJMO ZVEZDO SLOMITE KOSTI NJEMCIMA KO '41

е па не може шта сад иди у кијев па гледај своје ајде поз

Coa kilograme uzmi slobodno ako oš

јок јок само узми ипак је ово вечерас спектакл какав немате прилике уживо да гледате на свом стадиону xddddd

опет сам нешто скептичан, све иде сјајно, келн осакаћен, три аматера воде, немају играча довољно клупу да попуне, код нас нема проблема с повредама сем радоњића али ту може и пешић да почне, може милић, ал' посраће нас неки курац нешто ће да се деси, кад год помислим на ову утакмицу стразбур ми излети пред очи

само да не крену пичкасто на реми са доналдом крстичићем и јовичићем као дефанзивним везним играчима, и четири у одбрани, онда у курац биће голо говно за гледање

Ja bih voleo to al nazalost igrace mali babun

Jer krsticic je po vokaciji ofanzivni vezni ne znam jel znas to

па знам, није ни пешић леви спољни горе па сам га ставио ту уместо радоњића то не примећујеш а шта је сад

е ако она карта звездина није предата већ ево може ал' није за мене имам коме да је уделим питали ме људи сад, ја не идем свакако

Coa ne verujem da će igrati na remi Miloje, pa nisu ludi da zavise od polumrtvog Arsenala.

ма не верујем ни ја (добро јбг не верујем ни да ће арсенал изгубити усред лондона од батеа јебеног који се бранио од звезде кући иако му је исто требала победа, шта као кући бод па онда да добију арсенал у гостима рачунају ма важи), али ми све нешто смрди да ће бити резервисанији него иначе, велики улог, што се каже ослушкиваће се резултат из лондона, није баш да ће да лете као осице од старта и да нападају па шта буде иако бих ја то волео

мислим да се не лажемо, болео би ме курац већ пола сата након утакмице (до тад би ми било мало пичкасто и бедно) да од 50. минута играју к'о партизан са јанг бојсом ако арсенал рецимо буде водио 3:0 или тако нешто, 5 у одбрани, три задња везна, остави срнића самог напред јер је најбржи ту и џокај у кукуруз и аупичкуматерину, немам ништа ни против тога