Prijava

овај што води интервју онај миљан или како се већ зове, коментарисао текме на ПРВОЈ у лиги и квалификацијама за ЛЕ.

nisam gledao intervju,samo sam citao.znam da je taj vodio sa onim drugim likom.kao ovaj navija za zvezdu,a drugi za partizan,pa se sve tu nesto satro podjebavaju,a ustvari neko sranje.ako se ne varam taj je jos na avali vodio neku emisiju o serji A.isto ta neka fora.on u cveno belom odelu,a taj neki drugi u crno belom,pa seru nesto.zvali u emisiju i neke goste stalno.secam se da su zvali nekog lika iz generacije 5.pitali ga sta misli o italijanskom fudbalu,ovaj im rekao da ne prati fudbal od pizona i djzajica.neprijatnih 10 sekundi tisine,pa su iskopavali iz njega neke odgovore o bilo cemu samo da prodje 15 minuta.

ахаххаахах ово последње, да да, два типа су водила текме, не знам дал је један гробар, ал знам да је други делијаш :__Д

ањањањањњњњ

koliko se secam veci je grobar,a manji je cigan.vodili su oni i nindza ratnike.na avali je taj cigan vodio sa nekim drugim likom.znao sam imena,ali sam zaboravio.
bilo to dobro vreme.na 4 kanala italijani,englezi i spanci.jos bundesliga falila

miljan milicevic i ivan tesanovic
evo их

Дегенек више није члан :( 3 милке

Niko da prokomentariše ovu krađu, a? Nema Vuzija i umrla nam tema.

Нва прати редовно из Оффа.

Ko zadnji krade najslađe se smeje.

Retardiran go primili... Govno od utakmice... Čitave 4 minute aktivne igre u poluvremenu...

Od kako je Kadu utišao groblje u devedeset trećem nisam odgledao dobar derbi.

na o2 prense zvezdu.uvece inter milan prenos.

vise lice na zemunski klan na fotki nego sam zemunski klan.

Ispoštovali Sašu Ilića, gospoda