FK Crvena Zvezda

  1. Ceka se krindzgarten da izbaci kvote za tacan rez za sutrasnji mec, mnogi gladni zele da steknu imetak kladionice kalkulisu sta im se vise isplati ali nista bez krindzare

  2. 3:0

    opustio sam malo ruku jer je kraj zvezdinim provlacenjima, zasluzili ste busenje
    Bahar jos vcrs

  3. dobro je kladze mogu da nastave sa radom zivotni ciklus se nastavlja

  4. splasla je malo euforija oko svega, ide nam objektivno slabiji protivnik kojeg smo vec nadigrali, tekma je od znacaja u svakom smislu i pobeda nas vodi dalje tako da uopste ne bi bilo neko iznandjenje veliko da ih krknemo tamo fazon 2:0, 2:1.

    kanga se konsolidovao tu je i onaj azijat, imamo dobru vezu, iz ovih gresaka svasta se naucilo tako da obj obj ima cemu da se nadamo. Ocekujem u najmanju ruku ravnopravu borbu

  5. нећемо понедити како год у најб случају Х

  6. Neka bude sto ne moze biti

  7. stavio sam i jednu petardu onako za moju dusu

  8. haha kmecace kirk vceras jebo ucenje jebo sve zvezdana se gleda na poraz

  9. јебаћемо рен идемооо

  10. Slepci igraju na plasticnoj travi, nema zalivanja kosenja djubrenja, domar u banani

  11. Jbt el realno da za ls kod uefe moz prodje vestacka podloga

  12. ндиаје шупчина класична

  13. Bratee ovo ko mali fudbal da se igra akcije

  14. Boaci i Pavkov zajedno nisu bile ovake panjine ko ovaj ndiaje

  15. биче 3 1 најмање за јб ово је катастрашно

  16. prcaj komunjarsku kurvicu

  17. Ovo je teren za kataia i kangu 1/1

  18. Haha bukari bukari ko te ne zna skupo bi te platio

  19. јебем ли им 9 колена како унапед тако и уназад

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.