FK Crvena Zvezda

  1. ne iskljucivo, ali jedan deo da ovako ko smoklja, to je u redu

    meni malo fejk da sad jokaru odjednom gledas zbog skilova, istovremeno nazivas konjusarom i bednikom od coveka, al ga ipak gledas kao sto si i ranije gledao (naravno i navijas). Ne mislim da je to sad neki greh al taj osecaj "povredjenosti on nas je zajebao" se negde provlaci kontinuirano.

  2. ne znam, mozda smole i tovari aj ga znaj

  3. Paća mora da se nada da će Bakarovi gurbeti i tsc da naprave nešto kako bi poboljšali koeficijent, ili mogu samo Ljuba Aličić kup konferencija da igraju.

  4. Za jednog od najboljeg fudbalera crveno-belih na Marakanu je stigla "nepristojna ponuda" od 11 milona evra od inostranog kluba, prenosi Sportal.

    Dodaje se da postoji velika šansa se transfer završi u decembru i da Bukari napusti klub posle godinu i po dana.

  5. Nek ide taman za te pare mozemo uzmemo jos tri olainke

  6. Neka ide neka bukari malo negde drugde

  7. нека иде таман нек се покаже макс у лш која је готова за месец дана и да се не мучи брат овде
    а можемо три олајинке и 2 шерифа

  8. Taman da legne penzionerima po pet iljada pred izbore.

  9. 11 милки колко је то пореза бар 500к па ето вук сит овце на броју

  10. otimaju od zvezde za penzose, zvezda hrani drzavu paća rupa bez dna samo daj daj nikad dosta kirkovima hijenama

  11. Zvezda da ne igra LŠ već treću godinu, euro bi realno bio 119.5

  12. не заборавите да је паћа имао највећег мафијаша у историји србије који је био зајебанији од ал капонеа а то је пајсад
    ВЕЉА НЕВОЉА хахахахахахахахахаххаха

  13. Teodosic kakav odron od igraca

  14. Ovaj krindzgarten prati cz vise nego ijedan redstarovac sa saita neavera

  15. Pa mora da prati da bi mogao da pljuje. To poštujem.

  16. imal bombasa, di je on

  17. Lozi ga a vamo kenja. Vrv pomalo navija ili je nekad navijao za ciganje. Vrv covica ima tetovirano na bulji crno belo

  18. Abdicirao, kirk je preuzeo vladavinu sada

  19. imal bombasa, di je on

    u našim srcima, zauvek.

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.