Prijava

Haha, ofc. Treba iscediti budalu, realno da su okolnosti ok kao sto nisu bez obzira na pare treba da leti budala. Ali u ovim okolnostima treba ga naterati da promovise sns, bude siguran glasac i igra kolce sa babama kao tomasevic lolo

I obj koji ce nam kurac sad novi trener nema poente.

Sace nagruvamo sitija uskoro

смешни су и срамни

A dobro nisu baš u situaciji ko Paćatinajkos da ne mogu da dobace ni do Beki Bekić konfederacije, i da sudije moraju da poništavaju čiste golove TSC-u da ne bi gubili pet nula kod kuće. Toliko loše nije.

Mozda i proradi ovaj bakar, deluje svakak ozbiljnije nego pixi. Bar drzi stisnutu donju celjust sto znaci da ima tu nekog materijala za napredak.

Kako vam ne dosadi da serete na ovoj temi nonstop

Ma nije njegov fudbal loš, stoje momci dobro na terenu, prave šanse, liči to na nešto. Al ne možeš od govana pitu praviti, ti igrači ne mogu da dobace ni do Salernitane, kamoli u nekom Barnliju da igraju. Najveće pojačanje došlo iz Olimpijakosa LOL

ма какви лош играмо галактички фудбал никад виђен по принципу ако нам дају два гола ми морамо три да би победили
какав нелош фудбал мелкијадес коју звезду ти гледаш

pliduu idi na temu o kabrioletima pls

Obj obj nismo imali ni srece, lako je ono juce moglo biti u nasu korist... problem je sto dovedes preplacene ciganje koji ne znaju sta je crveni tvin, nemaju tog crva u sebi. Juce je moglo, a u bg da ne pricam.
Zali boze para ulozenih, da smo sa nasim retardima ovako prosli pa nikom nista. Ovako trosis drzavne pare i dajes tamo nekim budalama vucicu kriv si

па срећа прати храбре ми нисмо били храбри
а страни тренер ми никад неће бити јасан јер не познаје менталитет српским играча а камоли АФРИЧКИХ

хфала богу на севиљи и бенфики иначе би били најгори тим у ЛШ ове сезоне овако конкуренција је јака 2 великана

Iz ove perspektive nema nikakve logike sto smo laznog milojevica otkacili, lik je bio fazon dalic, deluje uljudno i gleda tekmu sa strane

hehe e moj krindzgartene sutra gledamo zvezdanu malo radosti i u tvoj ćivot da dodje

pre 2 dana

eto sve znas bruda moj

Haha dobra fora krindze.

Tebra znam da trolujes sve vreme, ti nisi tamo neki mali bednik slepana drugosrbijanac koji silji kurcic na bednijeg twinsa.

Bukv ovde imamo posla sa true dingospowom koji se zove pajsad KIKI PARTIZAN

Ali bukvalno jednu čestitu ekipu ne možeš od ta dva kluba da sastaviš.

NISAM GLEDO UCIO SAM

kirk je

Serif GaNedaje teska cepanica, barak mubarak ne znam kako jos nije popio pedalu, vrv terzi treba jos vremema da prizna sebi da je pojeo govno

hahahahhaha kako mi je milo što se useravate u koeficijent države bravo majmuni

Dobro, pet prectavnika jeste bilo nerealno