FK Crvena Zvezda

  1. Gledao sam Radnički-Gzira i Radnički-Makabi :)
    Imamo travu koju menjaju evo već treći put u 6 godina.
    Imamo staru zapadnu tribinu u kojoj nema ni mokri čvor a kamo li wc. Imamo 2 rupe u tribinama izmedju te zapadne strane i severa i juga..
    Da, i stadion nema upotrebnu dozvolu (čitaj nema pravo da ima struju), ali pošto je klub u milosti sekte, kad im isključe struju, ona se naprasno pojavi opet i svi se prave ludi.

  2. Brate, igramo protiv tima koji ima kapacitet stadiona 9 hiljada.

  3. па добро држи се радничког то је клуб величине за тебе

  4. dal imate igrača koji se preziva MIMOVIĆ LOL

    MEME-OVIK

  5. Da, i stadion nema upotrebnu dozvolu (čitaj nema pravo da ima struju), ali pošto je klub u milosti sekte, kad im isključe struju, ona se naprasno pojavi opet i svi se prave ludi.

    Ово може у рубрику срби пишу глупости на интернету или срби помињу вучића снс секту без разлога
    када је покојни тадић био преседник није постојало ништа колико се сећам ни клубови ни стадиони али добро то је давно било ко се сећа тога

  6. uf što gol sine

    mnogo jak gol

  7. а пепсимен ретард не схвата да су клубови национални брендови и да се никад неће угасити и шта је проблем што нема дозволу ее кеве ти знаш како ме заболе иди у франков реал па дркај на стадионе

  8. Лига еуропе але алееееееее

  9. Мата као азар

  10. Dobro pepsi jesi ga uzeo za primer radnicki, kreni redom topola vozdovac mara kumska i ova 4 nova sve bolje od ovog ili slicno plus ide pajsad

    N A C I O N A L N I
    A
    C
    I
    O
    N
    A
    L
    N
    I

  11. УБАЧИ ПУМУ

  12. нека нека, нека деру они па нек добијају рому у ЛШ са 6 голова како шмокља каже

  13. cekaj jbt, zvezda treba pobedi BODO GLIMPT da igra ligu sampiona, BODO da pobedi i igra, i gubi 2:0

    gasi klub, motaj kablove

  14. је л ја једини овде имам логично размишљање који ћемо курац у ЛШ алоо дечки?!

  15. E kelte ne ide brate to tako

  16. Ja sam uz vuzija 100% se slažem

  17. 627
    је л ја једини овде имам логично размишљање који ћемо курац у ЛШ алоо дечки?!

    reko sam ti već majmune znaš ti koji bonus je u igri ako terza ispuši za te milione ima ceo sastav da tera da kleče na kukuruz

    naravno da ćete više šanse da imate da dobijete nekog u ligi evrope ali tvorzu nešto zabole kurac baš za to

  18. Moj djoka nacionalni brend :)
    Da tupavi navijači nisu tako lepo podložni upravljanju, odavno bi neki političar pogasio sve te rupe bez dna. A što se tiče vremena pre sekte, mogu da ti kažem da smo i tada imali ruinu od stadiona ali su nam bar wc-i radili, a ovo 'novo' je sve od dolaska sekte na ovamo. Da nije tog slizavanja s njima ne bismo videli evropsko takmienje ni za 100 godina. Tek kad to skapiraš, kako mali klub krade struju (od države, od tebe od mene) shvatiš koliko tek kradu ovi 'veliki'.
    Sve to treba se pogasi