FK Crvena Zvezda

  1. i jovara dobio konkurenciju u milanu modz i on da se vrati da se dokaye

  2. Sta je to bilo pa guzite ovu temu svu noc jebem vas

  3. kvalifikovao se stub srpstva za ligu prvaka, ne znate vi tamo ubosni šta je to, krovno natjecanje je u pitanju

  4. moze i on sto da ne, odresiti kesu sto se kaze a umotati u satorsko krilo, staviti 50kg kamenja i spustiti u dunav kod bezdana

  5. duarte je dobar al ovi serifi olanik ekipa nema tu srece treba jak napadac

    u vezi ivanela da leti, kanga star, ovaj hwang solidan elsnik odlican, al i tu treba da se pojaca leneja

  6. Opaaa znaci sad ste u visokom drustvu

  7. Plidu kako je prosao ZELJO

  8. ovaj mimovic ozbiljan lik jbt 20dina dajte reala da se igramo

  9. Željezničar su osnovali radnici Željezničke radionice na inicijativu Dimitrija Dimitrijevića 15. septembra 1921.

    Ovo je sve što treba da znate, titini mezimci

  10. Fk iz moje selo uskoro puni 100 godina.

  11. Tnx for info plid sig

  12. haha dimitrije stari bogumil zna se lol

  13. A ti moras da navijas za ova dva komunjarska jer se tamo pare pumpaju, reci ti meni melk zar to nije malo tuzno

  14. Krajnje tužno moj Plidumire, ovaj Cara bar ima Vošu, klub 110 godina napunio al džaba. I Bombač ima Mačvu pa opet džaba.

  15. dimitrije stari bogumil

    Dingospoww prije svega

  16. ma kakva vojvodina, samo za kanarince se navija

    vosa autonomasko-balasevicki klub ne treba to nikom

  17. Neki dan bio neki dokumentarac o TSC na n1 cini mi se, nisam znao da su i oni star klub baš, drugi najstariji u Srbiji (?). Drago mi je da su oživjeli klub opet i napravili neki pomak, tu poduzetnost uvijek cijenim.

  18. 1913–1930: Topolyai Sport Club
    1930–1942: JAK Bačka Topola
    1942–1945: Topolyai SE
    1945–1951: FK Egység
    1951–1974: FK Topola
    1974–2003: FK AIK Bačka Topola
    2005–2013: FK Bačka Topola
    2013–present: FK TSC

    pametnom dosta

    to ko na onim pivima kad vidis da je napravljeno 1625 godine

  19. Војводина мачва и ТСЦ укупно 5 трофеја за 500 година историје пушите курац сиротани што нисте освајали нешто кад је србија била под турцима него сад као кмее паре се пумпају па пумпају се кад сте ви шупци неспособни а ми највећи клуб ајмо рука

  20. i dobro plidu esi sad provalio da je cela sustina lokalitet stadiona a ovi se smenjivali kako ko bio u situaciji da napravi neku svoju pricu i sad ti pricas o tradiciji poduzetnistvu

    da sam ti sef oma bi ti dao otkaz tu de radis (iako si vec nogiran)

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.