FK Crvena Zvezda

  1. boli me kurac sta je i kako samo sam spomenuo ono sto sam cuo, ne interesuje me i nisam nogiran nego sam dao otkaz ali to vi seljani ne znate kako ide jer nemate dana radnog staža van štale i njive

  2. hahahahahaahahahahh looooooooool plidu popio otkaz ahaahahahaahah

  3. добро шта сад причамо о клубовима и одједном се плиду јавља да се изјада како је ногиран па за то постоји тема..

  4. Hahhaha cara vozi auto od 1.5k eura hahahahaha uzgaja gliste hahahah zivi u keekeendi hahahah ne ide na more hahahahah

    Jaka muda

  5. cek ukapiro sam sad jbt

    sporazumno je to bilo a nova sljaka ce vrv negde krajem godine, to je u stvari bio transfer da se desi el nemodz iz firme predjes direkt u firmu to tako ide, mora neki slobodan period se desi da bi poceo ponovo da bude legit lol

  6. jao sry plidu nisam teo te iscimam samo mi sad kliknulo ovo sto sam reko da bi ti zabo otkaz zbog fake preduzetnistva + ona prica de si reko kreces od oktobra tako nesto jbg slucajno zapamtio (procitao iz sveske) hahhaha

  7. Ne znam kako to ide kod vas najamnika, u tvom slucaju bi to vjerovatno bilo kao da odem da frezam kod nekog drugog zemljoposjednika lolo

  8. ma jok, seljani rade koliko im se radi ako na to mislis pitaj melka for more pro tips, u slobodno vreme slika covek npr

  9. i alfica ocla za 3k mojne se vredjamo

  10. Niska ti je provokacija caro, mislim u mom slucaju nema veze ali da uzmes provociras za otkaz ovakav ili onakav jbg djetinjasto. Otkud znas sta moze biti razlog, zdravstveni, porodicni nebitno, znas da 80% ljudi ne moze da priušti sebi da ostane bez primanja dva mjeseca i ti kao hahaha, to da neko mojih godina kaze pa ajde nemam osjecaja a ne star prdonja

  11. ajde ne zaebavaj sad ispalio si se jbg na glupsot, bas je meni do tvog otkaza. Ja te nagovaro da palis kabriom na more lol

    Bukv se setio ono da si reko cekas neku sljaku na jesen i sad mi kliknulo da u stvari ne radis a to nisi prijavio kuravelo. Jos skoro kao neku malu vatas iz zgrade sa posla kurac palac :)

  12. jos me prozivas tu da kultiviram zemljiste nekim melkovima sram te bude

  13. a ovo za alfaru se ne prashta moj plidule nikad ti golfa ne bi tako ponizio sve da je tas

  14. Prozivanje za otkaz je dno dna u svakom udžbeniku moralnosti.

  15. Ne znam caro kako se tako zaneseš i popišaš sam sebi u lice.

  16. Prozivanje za otkaz je dno dna u svakom udžbeniku moralnosti.

    Apsolutno.
    Mada tu je mnogo i do čoveka koji je ostao bez posla i medjusobnog odnosa s ovim što ga proziva. Nekad ti baš treba tako neka prijateljska šljaga da te malo vrati u kolosek, ali kad te zeza neki stranac... nisko brate.

    I da, Bravo Zvezdo!

  17. Lepo je biti Zvezdaš ovoga jutra.

  18. Lepo je biti Terza ovog jutra, zabosti još jednom neku starletu pored jastuka dok koks još drži a druga kuva kafu za svo troje polugola u čajnoj kuhinjici

  19. Danas je i zdreb prastaj plidule

  20. добијамо по два из сваког шешира ако сам разумео на тв не знам ни ко је учесник лш ове године боли ме курац ждреб је у 18х

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.