FK Crvena Zvezda

  1. OOO Bohan Krkić predstavnik Barse

  2. i dobro je da smo ove realovske pederase i celavu prevaru izbegli

  3. интер барса за сад

  4. Ala Šmeka Romaldoovu Ganku.. Sjeća ga na djetinjstvo u portugalskim favelama

  5. ovaj drugi pot je zajebaniji

  6. Aaaa ukapirao sam.. To što Inter igra sa Zvezdom i Jang Bojsima, ne znači da će i Zvezda sa YB..

    Icepili su ga

  7. па само гледај кога звезда добија и то је то

  8. интер у гостима барса кући лелеееееееее

  9. Ja ne znam kako su uspeli da proguraju ovu nameštaljku.. Mislim koj moj uopšte imaju loltice i za ovo prvo?

  10. може бенфика више би волео милана или шахтјор ал ок

  11. и милан јаоооо

  12. benfiku kuci dobili idemo ZVEZDALONA

  13. добијамо бенфике и милана

  14. previse tekmi ima bice svega

  15. и псв стиже па ок и јанг бојсима идемо

  16. оле стутгарт овде монако тамо

  17. није лоше ово

  18. hahah dobri smo prosili, ajde da se kupi nesto u vezi i napadu pa da se igra koliko toliko kompetitivan fudbal bar neko razigravanje da se izbori neka bude sto ne moze biti

  19. pa vi ciganje lagano ima budete 36. na tabeli

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.