FK Crvena Zvezda

  1. имамо 50 играча и саће купујемо још како да не

  2. nula bodova ali vredelo je da tvorza i mrkela ojačaju kućne budžete

  3. statije mora uzmemo dva tri hot playera

  4. koko si vucela dao ceferinu za ovaj zdreb koko ja nasih para baceno

  5. шмокља по традицији ретардиран
    биће ту око 3 4 бода освојена то је неко одокативно 33 место

  6. тое та лига шампиона једино ми се барса гледа да пребијемо месија

  7. ma mož mi se za kurac uvatiš

    nisam reko da će bude nula bodova nego da se tome nadam, bitna razlika

  8. надај се у своја четири зида бем ти порекло

  9. Uzimaju se min 4 bodova, maks 8. Pozdrav

  10. Može neki rezime s kim se igra i gde

  11. Zanimljiv ovaj eksperimentalni cirkus kad malo bolje razmislim.

  12. Бенфика барса штутгарт псв нам долазе а милан интер монако и јанг бојс тамо ако сам похватао

  13. kući: barselona, benfika, psv, štutgart
    u gostima: inter, milan, mladi dečaci, monako

  14. и сад ми и ако одиграмо не знам на 7 8 бодова опет имаш 30 тимова који могу да одиграју кидање и да не прођемо нигде па ни у та разигравања ил да добијемо јако јаког противника у разигравању немам појма

  15. Ok ok

    Bedak što nisu domaćini bar jednom milanskom timu

  16. Ja ne verujem da ljudi većaju o nekakvim eventualnim prolascima LOL. Kakav prolazak, daj malo realni da budemo. Ovo je premija, dve utakmice u LŠ više, i prilika da se igra fudbal protiv nekih super timova, a pošto ti super timovi igraju i domaću ligu, kupove itd. protiv nekih jačih timova, troše se, habaju, povređuju...Zvezda ima izglede da nekoga dobije kod kuće, bukvalno, jer ima da se lože, a u 4 utakmice može neko kiksne. Da dobiju recimo Benfiku kod kuće, to je negde u rangu najviših dometa.

  17. ajde vucela uleti neku dodatnu inekciju sad il nikad

  18. i Кваратсхелију

  19. kuci bi mogao psv i benfika se dobiju, stutgart x

    u gostima y bojs i monako jedan x jedna poebada, inter ili milan eventualno jedan x

    naci ukupno 12 bodova

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.