FK Crvena Zvezda

  1. ови црнци јуче против радничког милсон едмилсон пума тигар јагуар шериф мериф молдавија мандалија ништа не показују за сад

  2. Oco za 8 meleona taman radonja dodje gratis

  3. Sǰ̣ebali smo se ako u ovom sastavu igramo LŠ.

  4. brzonogi

    S I L A S
    I
    L
    A
    S

  5. Nama treba jedan igrač, kao kad smo ne znam kojim čudom uboli Marka Marina.

  6. I ovaj Dzeki Čen je bio na tu foru al ode.

  7. taj na nekom menadzeru pre dve tri godina imao opis wonderkid/kasnije eksplozivni strajker, Silas Wamangutuka tako nesto. Ispod 20 milke nije mogao da se kupi, odličan bio na menadžeru. Mada i rišairo živković imao takav opis svojevremeno

  8. Ne možemo u LŠ sa gomilom prosečnih fudbalera. Kanga i Katai realno dve najjače glave u timu, a i ne igraju.

  9. I to ne mislim da imamo ikakve šanse. Nego samo da se ne obrukamo mnogo.

  10. ali izgleda da imate fetish na te afrikance koji lažu kolko godina imaju i ne može da im se utvrdi tačan datum rođenja ili koriste lažna imena, prvo gejlord kanga sad ovaj KATOMPA MVUMPA

  11. kangaleo stari kao vino jebem te

  12. i krunic dosao iz fenera odakle vec evo prvi put cujem za coeka

  13. u moje vreme taj se zvao Simo Krunić

  14. i neki misou treba dodje iz psg-a sto je igrao

  15. па тај силас има по 25 текме за стугарт ове и прошле сезоне и неких 5 6 голова и 2 3 асистенције имао оцену 7 за прошлу сезону није лош ал видим у питању позајмица од са потенцијалним откупом од 10м
    иначе данас до поноћи имамо рок да рег играче за лш

  16. rip PUMA legendo nedostajaćeš

  17. пума може у графичар

  18. uzeli meleonce na pumi za cirka dva meseca lol

  19. маши порасли апетити
    терзоооо мађијоооооо

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.