Prijava

A poznatoje da su Nemci najzaslužniji za pravljenje atomske bombe. Jer su nemački naučnici tokom celog rata tajno pokušavali da sklope atomsku bombu. I pri kraju rata Ameri zarobili većinu najboljih Nemačkih naučnika i odveli ih u SAD i tamo napravli bobmu i bacili na Japan.

Što se gubiš, nemački naučnici su izračunali da im treba 100 tona plutonijuma i zato nisu uspeli da naprave bombu, a Amerima su pomagali Ajnštajn, neki naučnici njihovi i onaj Openhajmer ili kako se već zove, a njih nisu doveli iz Nemačke, već su oni tamo živeli ili došli i pre rata. Nauči malo pa pričaj.

ja sam nesto citao o atomskoj energiji,jos od vremena Kirijevih pa do danas.Naucnici su uvek cirkulisali u to vreme trazeci bolje uslove..ima price i o tome da su evropljani prvi krenuli i da su bili preletaci na relaciji Nemacka-Sad....

Hm.
Hteli su da naprave bojni tenk, Maus, koji je bio 6 puta veći od običnog tenka koji se javljao u to vreme. Odustaše od njega, i hteli su da naprave Ratte, koji je bio 24 puta veći. (Bez hiperbole, nađeni su nacrti)
Prvi su pokušali da naprave "pametnu" bombu.

Hteli su da naprave bojni tenk, Maus, koji je bio 6 puta veći od običnog tenka koji se javljao u to vreme. Odustaše od njega, i hteli su da naprave Ratte, koji je bio 24 puta veći. (Bez hiperbole, nađeni su nacrti)

Napravili su 2 Mausa, jednog su zazidali u nekoj ulici u Berlinu, a drugi nikad nije potpuno opremljen. Ratte je bio samo maštarija.

Što Pajko, jer nisi znao nikad gde će da padne? :)

to je tad bilo nezamislivo da rokas sa te daljine...tom kolicinom exploziva

to je tad bilo nezamislivo da rokas sa te daljine...tom kolicinom exploziva

Pa jeste princip dobar, ali je mogla jedva da pogodi metu veličine grada. Da su imali još koju godinu za razvoj, onda bi bila ok.

to je bio trip jel se malo znalo o tome,pa su ljudi strahovali iz tih razloga...nesto kao za mig25 kad se pojavio amerika se tresla a kad su ga ukrali na aeromitingu i preleteli u kinu videli da je golo govno....kratko receno -strah od nepoznatog-

kratko receno -strah od nepoznatog-

Pa većina ovih "tajnih" i "vanzemaljskih" projekata Nemačke iz Drugog svetskog rata je upravo to, strah od novog i nepoznatog, a zapravo ništa posebno nije bilo.

Današnji kapitalizam je Hićina zamisao, samo je on to htio bez Jevrejčuga, ja tako ščuo.

Ja sam čuo da su oni petljali sa okultnim i da su nameravali da ožive mrtvace i tako stvore vojsku zombija kojom bi vladali svetom!
A neko kaže da je prvi produkt tog plana bio sam Hitler koga su oživeli i koji još uvek vuče konce svetske politike...

Ja ne znam više ko je ovde lud, ko troluje, a ko samo besomučno postuje spem i retardirane komentare.

iz istog tog straha je ubijen Džeralda Vinsent Bul.Coek hteo da napravi Sadamu Huseinu top koji precizno gadja na 3.500 milja.....ko se toga nebi plasio..

Da si gledao dokumentarac koji sam ja gledao, ne bi se sprdao sa tim. Zlo vlada svetom, to je svima jasno. Šta misliš što su svi protiv nas kao i Hitler što je bio onomad?
Neznanje je blagoslov.

Ne sprdam se nego spominješ jebene zombije, ajde Vlada iz senke još i nekako, ali jebeni zombiji, eeeej!

zezator jos nije napustio vulfenstajn

zezator jos nije napustio vulfenstajn

A ni Vulfenštajn njega koliko vidim :)

Pa naravno da vlada iz senke, ali našao je način da prevari smrt. Postoje snimci iz 60 i neke na kojima Hitler igra neki retardirani ples nalik na kolo. Proguglaj malo i otkrićeš neverovatne stvari koje nikad neće objaviti na nekim vestima jer oni drže sve medijske kuće i istina se ne sme saznati.
Ja sam to gledao, ne znači da je tačno, pričam vam ono što sam čuo, a verovatno ima ljudi koji su gledali isti dokumentarac.