Prijava

Jedan Rasni je sam držao forum godinu dana, a vas 30 ne možete dva sata

Uzimamo i fudbalski kup, apsolutna dominacija

FORZA PACIA

Sve mi se cini uzece Partizan opet duplu krunu iz nehata kao i prosle godine xD jebi ganije

Videćemo, biće zajebano u prvenstvu, beži nam FK 25 April dosta

неће, не примај се, прати судијског масакра већ у недељу

Ким ће спашавати шта се спасти може

Mada bice zanimljivo za gledati batrganje i roptanje sudija, hahahh. Zvezda je u kolapsu i raspadu, ali mora da uzme titulu. Spremite kokice.

Ko zna čime su im sve zapretili, ne možeš da ih kriviš kada znamo na kakve je tipove ucena spremna sendvičarija

Momci zaboravljate da ce se nakon 3 kola bodovi prepoloviti, znaci prednost zvezde ce se prepoloviti. A imaju fore jos 3 kola da kiksnu pre toga. Moguca je repriza prosle sezone, jeste da nemamo Djurdjevica i Leonarda ali ovog puta oni nemaju nikoga krstenog da izgura do titule

Voleo bih da zvezda izgubi sledecu utakmicu samo da vidim dal cete priznati da samo jedete govna

Voleo bih da Zvezda pobedi Partizan posle 146 godina i da kazem sam sebi jebiga bolji su i zasluzuju titulu, a ne da trpim aparthej i otimacinu

http://rs.n1info.com/a373109/Sport-Klub/Fudbal/Iliev-o-Djukicu-I-Gvardiolu-su-kritikovali.html
iliev je bog.nadam se da ce jednom voditi savez.
kritikovali djukica?pa i gvardiolu su...
i tako se resava sva dalja polemika.

Umal da zaboravim. Srećan vam dan formiranja vaše matične države.

hvala, i precednik je bio jutros na onom skupu "jesmo li spremni" aludirajuci na "za dom spremni"

prezidente, grasijas!

Pa i keva mi navija za Pazzio, mogli ste makar zbog nje da ispoštujete

Tavamba je zaslužio da mu se dres povuče iz upotrebe kad se na leto vrati u Jeunesse stars

ја бих да играм још мало
прскај Лалата

https://www.srbijadanas.com/sites/default/files/styles/full_article_image/public/198327/0mmm6291.jpg

Ova slika bi trebala da bude prva i kada kucaš "Nenad Lalatović" i kada kucaš "Nervni slom" na guglu.

A sto nosi marker preko kosulje hahaha