Prijava

Bomb, sramota je da se vadimo na te Tole namestio fazone, msm jeste namešteno ali gubiš od nišlija, gubiš od lučanaca pa jbg ako si klasa moraš da gaziš sve redom, kad se desilo Juventusu da izgubi od Beneventa, to je nedopustivo, shvataš li.

Armin juce dojavio gg3+ na backu, posle sat vremena pale kvote i posle jos sat zatvorili uplate

Radnicki Nis 1.19 u gostima protiv Javora 1:3 dobija Pavkov daje 3 gola od toga 2 iz penala

Ave debeli bugarin toncev

Armin juce dojavio gg3+ na backu, posle sat vremena pale kvote i posle jos sat zatvorili uplate

i posle kazu vukajlija propala xd

I posle ga još i prebili ispred kladionice jer delio dojavu svima redom

Ovo za nespremnost: meni je potpuno nerealno da profesionalni fudbaler bude potpuno nespreman da odigra makar poluvreme bilo kog sata u toku dana i bilo kog dana u godini. Jedino ako je iskidao ligamente npr pa kao aj nije trcao 6 meseci inace ovako koji kurac druze bila pauza mesec dana ti ne mozes da odigras 3 utakmice makar na svezinu

тешке ноге са припрема

Bomb, sramota je da se vadimo na te Tole namestio fazone, msm jeste namešteno ali gubiš od nišlija, gubiš od lučanaca pa jbg ako si klasa moraš da gaziš sve redom, kad se desilo Juventusu da izgubi od Beneventa, to je nedopustivo, shvataš li.

ne pricam o jebenom Partizanu, udjem u kladionicu jednom u 3 meseca, nemam na racunu, vezem radnicki dvojku, backu kec i macvu kec, smeje mi se u jebenu facu onaj sa saltera, ne sme naravno nista da kaze, samo kaze ne prolazi, a vidim misli se e moj ti koja si debilcina mene si nasao

Maj nejm iz Pero
Armin juce dojavio gg3+ na backu, posle sat vremena pale kvote i posle jos sat zatvorili uplate

Pa jebemvasusta

ne pricam o jebenom Partizanu, udjem u kladionicu jednom u 3 meseca, nemam na racunu, vezem radnicki dvojku, backu kec i macvu kec, smeje mi se u jebenu facu onaj sa saltera, ne sme naravno nista da kaze, samo kaze ne prolazi, a vidim misli se e moj ti koja si debilcina mene si nasao

Hahah jebote

4,25 bilo gg3+

Pa ubacite me tu gde delite te stvari jebemu

Inače mnogo me nervira onaj nastup uprave i igrača na pres konferencijama uoči evropskih utakmica "njah njah neugodan protivnik biće čupavo možda dobijemo najverovatnije nećemo" pa alo bre. Govna mi se prijedu, ko kad uđeš u kladžu, listaš Gazeta dela sportivo, polako sastavljaš tiket i slušaš one klošare "kad neće onda neće" i to ponove jedno hiljadu puta, baksuzčine proklete i propale, jebote skoči mi pritisak na 500 s 300 momentalno. Ivica je propustio da povuče lajnu u dve ključne večeri, kad smo igrali s Plzenjom, da im uleti u svlačionicu i onako našiban zagrmi NAPAD! NAPAD! NAPAD! možda bi i uradili nešto, možda su i igrači trebali da povuku lajnu da. Eh hoće li se vratiti rode na proleće

Coa, verujem da ti nece biti lakse zbog ovoga ali prekjuce meridian olaksan za 3 miliona dinara na doksu gg4+ bilo 3:3

Retroaktivne dojave ne prihvatamo, eto mozz je isto lakši za 5 milki na Porto juče, x-x i NG jbg

Pa ne javno ps jebate xd

Za backu sma ja jedva provukao soma posle svuda kvota 2 i traze da se vezuje itd

Расни прима плату за форуматање.