Prijava

,,dugme za brisanje˝ šta ima da se razmišlja, sam naziv objašnjava! U ovom primeru nema ni između redova da se pročita, jasno kao dan! E, sad....maloumno....

E bre, oćete sad po cijeli dan se svađate oko tog nesporazuma, a?
Iskuliraj Gizmo - nisi znao o čemu se radi; Smarko - shvati da nije znao o čemu se radi i eto, gotovo. :)

Ne svađamo se :)
Poštujem Smarka (jednog od njih trojice na ovom sajtu) :)
Malo smo se mimoišli u ovoj temi, to je to...

Подржавам. Осим овог дугмета ''За брисање'', мислим да је и народни херој ЈТУ то био злоупотребио више пута, колико се сећам.

Kaizen
Stavite Pjera za moda!

+1 decxko

Jebem mu mater, ako 15 moda nije dovoljno....sta rade onda oni...lade jaja?

Da bre, ko neće da radi ne mora. Evo ovaj Kostić se ubi da bude mod. Postavi njega Kaizene i slobodno možeš da otpustiš bar 3 moda koji najmanje rade jer će Stefan da se trudi najstrašnije. I Dzankija postavi ako je raspoložen. I još neku ribu tipa Mara Munju, ona bi svima jebala kevu. A modovi neradnici neka budu obični autori. Evo ovih dana je tu bila Samo jadna Lula i posle joj se Peki pridružio. Ljudi se pitaju što su nervozni... Kako da ne budu kad moraju sami da čiste govna.

E bre, oćete sad po cijeli dan se svađate oko tog nesporazuma, a?
Iskuliraj Gizmo - nisi znao o čemu se radi; Smarko - shvati da nije znao o čemu se radi i eto, gotovo. :)

Шта ти бре нама ту нешто! А?! а?! :)

Ne svađamo se :)
Poštujem Smarka (jednog od njih trojice na ovom sajtu) :)
Malo smo se mimoišli u ovoj temi, to je to...

Ништа страшно :)

Ово још није закључано?

Мојне сте такви партибрејкери. Пустите да видимо има ли шта ко још да предложи.

Нисам ни мислио да закључам, него ето, да вас мало пожурим.
:))

dobri smaretovi predlozi... ostalo je verovatno isto dobro al me mrzelo da citam jos 2 strane

Smarko je gejčina.

A PRIJEDLOZI JEBU!

Samo se bojim da će oni polu-modovi dunuti sebi nešto u glavu pa će da glume jebače gore nego što ovi današnji glume.
Neg' ih treba samo pritegnuti da rade, a men' se čini da se sve više zajebavaju, i da su tu samo da budu modovi i da se okolo kurče E, E, JA SAM MOD AAAARRRRRRGHH...

Samo se bojim da će oni polu-modovi dunuti sebi nešto u glavu pa će da glume jebače gore nego što ovi današnji glume.
Neg' ih treba samo pritegnuti da rade, a men' se čini da se sve više zajebavaju, i da su tu samo da budu modovi i da se okolo kurče E, E, JA SAM MOD AAAARRRRRRGHH...

Zavisi koga odaberu.

За кога смартате да би био добар полу-мод? Онако, објективно?

Izaberite StefanaKostića kao pilot projekat pa da vidite šta je dijete debil.

da su tu samo da budu modovi i da se okolo kurče E, E, JA SAM MOD AAAARRRRRRGHH...

Realno, ja ni zbog čega drugog ne bih bijo mod.

Objektivno, Ciklon, Facafacaa, Reme, Ming, Bojanboj, gamby, Zapata. I još neki koji puno čitaju i dugo su na sajtu, i dobri su autori.

Ове што је чак набројао су кул.... Сријећем их стално у коментарима јер читају.