Prijava

Gde je onaj Lestat, trazim ga po kraju - reko mi d'oce da me bije. Aj bas i to da vidimo, lolo

Tebe sedmice ne mož da bije 3 lestata :) što oće, jesi mu ženu naveo na prevaru? lololo

Ma izdominir'o sam ga po temi, a nesto mi satro odgvorio, a k'o da nije, lolo. Tako da sam ja da se ovde migrira rasprava koja je tamo prekinuta. Tj, ako nekom jos nesto nije jasno - dobjasnim, lololo

jebote, ceo dan palamudite o prevarama...

pa kad nema neki iskusni brka da kaže čujte deco vako i vako to ide ili ne ide

pa kad nema neki iskusni brka da kaže čujte deco vako i vako to ide ili ne ide

Slusaj sad ovako.
To i ide i ne ide.

To i ide i ne ide.

Mudro zboriš. Ne ide, ali kad krene ko će to zaustaviti.

deky, ajd napisi lepo detalje i sve, pa da se ljudi smire i da se zavrsi razglabanje o tome da li je prevara ok ili ne, jer mislim da svi samo to cekaju. To da li je prevara ok ili ne (a i glupa je tema, savrseno licna i individualna stvar) je ovde marginalno, bar mi se cini da je tako.

e jes sad ću baš da pišem detalje :)

Ma izdominir'o sam ga po temi, a nesto mi satro odgvorio, a k'o da nije, lolo. Tako da sam ja da se ovde migrira rasprava koja je tamo prekinuta. Tj, ako nekom jos nesto nije jasno - dobjasnim, lololo

Gde je onaj Lestat, trazim ga po kraju - reko mi d'oce da me bije. Aj bas i to da vidimo, lolo

Ти си се баш наложио колико ја видим. Мора да ти је дискусија са мном велики доживљај. Ал' цитирај/линкуј где сам то претио, не шири дезинформације.

Tebe sedmice ne mož da bije 3 lestata :) što oće, jesi mu ženu naveo na prevaru? lololo

Тебе и њега заједно. Него што се ти љутиш толико? Је л' ти смета кад ти неко да искрено мишљење? Је л' би ме можда частио пивом да сам ти рекао: "То царе, развали кучку!" Оно је иначе било уопштено, не лично против тебе, ти си само био иницијатор.

^ Telefonirao mi nocu.