Prijava

Već sam ishalucinirao da su mi zabranili Vukajliju na poslu :)

E, da Peđa, i meni je to bio najveći strah...a ne smem nikoga da pitam.. :)))))))

Ja sam ishalucinirao da mi je Džimi zabranio da se logujem sa ovog IP-a, ali ušao sam u Chrome i radi ok.

Opasno baguje sa slikama na sajtu. Pesebno sa slikama opcija (plus, minus, brisanje,...). Kod nekih definicija ne mogu da vidim koju ocenu dajem, dok ne refrešujem čitavu stranicu.

I pojavljuje se neko custom Kostić čudo sa mehurićima umesto obične Vukine teme, a na fajerfoksu sam, al dobro, sređuje gazda nešto... Ups, sad videh da nema dugmeta "pošalji", ček da probam.

Kaizene ne sklanjaj mi mehuriće !!!
edit
Au koji bagovi sad mi ovo dugme pošalji belo a vreme loguje 5 minuta avatare takođe

krugovi lepo izgledaju.. bice ovo izgleda dobar update :D

dobro, dajte dan dva dok sve ne "zategnem"

Okej, ali očekujemo neke naše defke na naslovnoj zauzvrat. ;)

Već sam ishalucinirao da su mi zabranili Vukajliju na poslu :)

Meni samo što je proradio net na poslu ko što bog zapovijeda, kad ono - nema vukajlije. ne da sam se istripovala... već sam razmišljala o otkazu! :)

I posteri baguju. Prvo se ne vidi slika pa se kad osvezim popravi.

ŠKK, kako otvorim novi link Vukajlija mi menja boje i sve su gej sa nekim mehurićima!

Ja se nisam ni prebacivala na www2, smetala mi krupna slova. :) Ali, već nekoliko minuta imam one čuvene balončiće. Dobar je predlog da se zadrže bar na definicijama, smiruju ljude. :)

Nećemo mehuriće! Mislim, treba da imamo izbor!

Radim ko konj od 7 jutros, i taman sam sad mislio opustit nekih sat vremena, kad ono - kita! Opravljaj ovo baja, hoću da se razonođujem malo sa virtuelnim drugarima!

dobro, dajte dan dva dok sve ne "zategnem"

ШТА ДА РАДИМО ДО ТАД??!! :)))

KAJZENE ŽAROBIJO SI ME KAD OĆU DE SE IŽLOGUJEM PIŠE DA JE STRANA UKLONJENA ILI NIJE NI POSTOJALA ŽBOG SIRA I VOJNE MUZIKE!!

Moram da kažem da mi se osim mehurića sviđa i ovaj novi font u primerima definicija biće ovo fino ako ostane ovako
edit pih vratio se stari font