Prijava

Ja npr jedem džema i pavlake

Ја често намажем џем на хлеб, и уз то пијем јогурт, некако ми прија та коминација слатко-киселог

Što mi promeniste naziv teme? Pravda za slaninu!

Moja sestra jede pašteta i majoneza. Ustvari, sve jede sa majonezom. A imala sam drugaricu koja je jela krema i slanine.

autor teme ne voli kokice. NE VOLI KOKICE?

Boraniju i kečap.

Jedem bijela luka.
Žderem sapunjare i paradajza. Ko voli sapunjaru?
Obožavam, al' obožavam bijele bubrege, po mogućnosti ovnujska.

autor teme ne voli kokice. NE VOLI KOKICE?

Stop kokičarima! NJih da ne posoliš ne bi imale nikakav ukus, od njih ne možeš da se najedeš, realno ne služe ničemu :)

Kako ne možeš?

Kokice su odlična užina. Brzo varljiva, lako kenjljiva, ukusna i mirisna. Nije puno masna, dobri ugljeni hidrati, jedino što je malo više soli al' zatražiš da ti napravi neslane. Ili sam sebi napraviš.

Meni nit su ukusne nit su mirisne. Ja jedem sarmu za užinu k'o pravi Srb!

Sapunjara, slan sir i pradajz FTW

Namažem margarin na hljeb pa preko džem.
Nekad sam preko margarina stavljala vegetu, bez džema naravno.

Namažem margarin na hljeb pa preko džem.

To je normala :)

Pored klasike ajvar i sir, volim da jedem i paštetu pa odozgo kriške paradajza(što ljudi iz moje okoline ne gotive baš mnogo)... a kokice i euro-krem su mi nekako delikates( a ni to nije shvatljivo većini osoba koje znam)... a znam lika koji je hleb drobio u kiselu pavlaku pa odozgo stavljao majonez, e to je meni neshvatljivo.

Burek sa mesom i čokoladno mleko, to mi je ubica. I pre bih pojeo uši od kera nego popio jogurt uz buker. Mrzim jogurt.

Kokice u jogurt (kao keks u mleko), godinama se davim u tome. Zvuči blesavo, ali je preukusno. Navukla sam masu ljudi na kokice i jogurt buhahaha

Trpam u sendviče kokice, čips, ribice, ili neke druge grickalice.
Lud sam za knedlama u mlijeku. Nisam vidio da još neko to jede, van mog sela.
Standardno mi je da ne jedem hljeb, kad ima pite, nego pitu odmah, uz glavno jelo, da ne gubim prostor u stomaku na hljeb.
Mladi sir mogu da jedem uz sve, pa i uz grah.
I volim da pojedem nešto slatko prije ručka. Eto juče sam pojeo komad torte, prije nego što sam krenuo da krkam po satarašu.

Volim ponekad da pošećerim gibanicu.

Na leba stavim sardine.

Ја једем издробљени сир у пуњеној паприци и јогурт преко мусаке...