Prijava

Pa š čim drugim da jedeš prženicu, svašta.

Pa to i ja njima kažem a oni se krste. Kažu, bolje je sa jogurtom a ja kažem da to nikako ne ide :)))

Jedem kokice sa kecapom. A, nikad necu razumeti ljude koji jedu sladak kacamak...Diskasting! :)

Kokice sa kečapom!? Nemaš pravo glasa :)

Kuvani krompir sa vegetom. Nesto najcudnije sto sam probala.

Ја то стално једем.
И обавезно ставим мало маслаца.

Кромпир опереш, исечеш по половини, ставиш на сваку соли, поново прислониш једну уз другу, ставиш да се пече, узмеш половину, намажеш маргарин/маслац/путер/бутер. Краљевски.

A šta, zar ispade da ipak nije normalno? :-/ Ispečem hleb u tosteru, namažem paštetu, pa odozgo majonez, milina jedna! Mogla bih na tome živeti.

"normalno" u smislu da se to u svakoj kući jede,većina me gleda kao nekog nenormalnog kada kažem da majonez uz paštetu obavezno mećem :D.Sa prženicama nisam probao ništa sem margarina,ali uzmem taj tost hleb i jedem kao običan,bez tostisanja

E, da. Mleko i pašteta. Po meni odlična kombinacija.

i majonez :D

Krompir "u gaćama"-tj. pečen u ljusci,sa uprženim crnim lukom i domaćim ovčijim sirom.
Moj muž i sin ne mogu očima da vide i omirišu taj sir,al' ja ga vooolim!!
A ne daju mi da ga unesem u kuću!

Upravo sam se nažderao pomfrita koji sam prelio tartar sosom. Ko jebeni Francuz....

Šta fali toj kombinaciji,Skočimišu?
To je trrrre bien! :)

Sad sam se setio najgoreg jela na svetu- pilav. Koliko je to ružno, nije humano.

ladetina je nešto najgoreeeeee što postoji na ovom svijetu, makar meni

burek sa čokoladnim mlekom. neki pronalaze da je čudno, al' je trve kombinejšn.
a i uz sve mogu da jedem puter od kikirikija. doslovno uz sve.

Sad sam se setio najgoreg jela na svetu- pilav. Koliko je to ružno, nije humano.

Povraća mi se na samo pominjanje tog jebenog sranja, nabijem na kurac onoga ko je osmislio to.

Sad sam se setio najgoreg jela na svetu- pilav. Koliko je to ružno, nije humano.

Povraća mi se na samo pominjanje tog jebenog sranja, nabijem na kurac onoga ko je osmislio to.

Dal ste ludi tol'ko. Pilav jebe keve. To što vaša keva ne zna da sprema je druga stvar. :3

Ja čim pomislim na to nije mi dobro, nisam ga jeo sigurno 5,6 godina. Ima još jela koja ne volim ali pilav ne podnosim.

Не једем: Јаја и паприку, илити прженију, не једем заправо паприку никако осим у салатама. Затим, мајонез, грашак и спанаћ само ако морам. И боранију, јешћу ако сам мртав гладан и нема ништа, али баш ништа друго. Сва рециклажна јела, типа попара и качамак.

Не једем ништа толико специфично. Сем што тортиља чипс умачем у љути кечап.

Ja ne mogu da podnesem samo pihtije, koje ili obožavaš ili ne možeš da podneseš. U mom slučaju je to drugo. Volim i boraniju i grašak i pasulj i sve.

burek sa čokoladnim mlekom. neki pronalaze da je čudno, al' je trve kombinejšn.
a i uz sve mogu da jedem puter od kikirikija. doslovno uz sve.

burek i čokoladno mlijeko jebeeeeeeeeeee, to je nešto toliko lijepo da nema riječi da se opišeeee

a na tost volim namazati puter od kikirikija i poredati banane :DD... to je nešto predobrooo

inače jako volim mješati slatko i slano