Prijava

burek i čokoladno mlijeko jebeeeeeeeeeee, to je nešto toliko lijepo da nema riječi da se opišeeee

Jes', a mene ona radnica u pekari nešto popreko pogledala kad sam joj tražio to :D

Волим маст у сваком облику, не волим слатко у сваком облику.

Не једем: Јаја и паприку, илити прженију, не једем заправо паприку никако осим у салатама. Затим, мајонез, грашак и спанаћ само ако морам. И боранију, јешћу ако сам мртав гладан и нема ништа, али баш ништа друго. Сва рециклажна јела, типа попара и качамак.

Jooooj, a šta jedeš crni Šinko? ;)

A mLogo je zajebano kada za potrebe dijete imaš identičan doručak svakog jutra:
1. Pomorandža
2. Dvopek
3. Čaša pavlake
I sve to se jede pojedinačno...brrr

Secer i domaca supa je vrh kombinacija.

Namaz na hljeb. Sloj putera od kikirikija, sloj pavlake, sloj marmelade. Nije loše.

Pavlaka i šećer na 'leba. Slatkiš mog detinjstva. Samo mi baba namaže izađe ispred ulaza, zove me i da mi to parče 'leba i ja nastavim da musav trčim po ulici.

Eddie

Грожђе и хлеб.

+1

ja volim jesti mrkve i celera.

Sirće u pasulj isto zanimljivo.

Namaz na hljeb. Sloj putera od kikirikija, sloj pavlake, sloj marmelade. Nije loše.

Ovo mi zvuči zanimljivo.

Ja taj buter od kikirikija nikad nisam jeo,nisam ga nikad ni video u prodavnici

Sirće u pasulj isto zanimljivo.

Ja ne mogu da jedem pileću belu čorbu bez sirća lolo

Ja taj buter od kikirikija nikad nisam jeo,nisam ga nikad ni video u prodavnici

Sad ga imaš u svakoj većoj prodavnici, ali ukus je njah, ništa posebno.

Ja ne mogu da jedem pileću belu čorbu bez sirća lolo

+2
i obavezno pavljake unutra malo

Hleb, preko dzem i preko slanina. Eurokrem i krastavac, ne jedem jaja bez kecapa, slag i prsuta sa kecapom itd a ne podnosim podvarak i kiseli kupus, ne registrujem nikakav ukus.

Jooooj, a šta jedeš crni Šinko? ;)

Месо!

Нисам мислио горе на јаја да њих не једем, него да не једем прженију која се прави од јаја и паприке, да не буде забуне. Оно, као да неког боли дупе шта ја не једем, ал' ајде. :))

ParadaJIZZ ima najkulji nick ovde! :))

Zgadi mi se život od ove teme bokte
Ja kad sam bio klinac nisam voleo kečap pa sam mesto njega stavljao majonez na picu
Jesam pobedio?:)