Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  1. Do jaja Lepri i ostali, mnogo gotivim da čitam i slušam ovakve pričice.

    А како се то те паранормалне активности дешавају само по селима? М?

    Isto k'o što su horor filmovi uvek u nekoj zapizdini.

    Evo da doprinesem, ovaj put jedna, biće još. Mada ću teško nadmašiti Leprija al' evo:

    Ćale, kad su on i moja keva još bili momak i devojka, otišao kod nje da prespava. Budi se on sav obliven znojem u toku noći, budi moju kevu, sav preplašen (a nije plašljiv čovek, naprotiv) i priča kako je sanjao neku matoru vešticu kako ga davi. Smiri se on tu bla bla, nastavi da kunta. I dođe jutro, moja keva ustala ranije, bleji ispred kuće a babi (kevinoj kevi) došla neka prijateljica bakuta. Ustane ćale, silazi dole ulazi u dnevnu sobu i brzo izađe napolje. Sav prebledeo bleji onako. Pita ga keva šta je, a on joj kaže da ga je ta žena davila u snu...

  2. ovo se stvarno desilo pre skoro 2 godine.
    ležimo cura i ja na nekom ćebetu na krovu zgrade, leto, lepo vreme, milina. pijemo pivo uz neke vruće sendviče i varimo xnu.
    nedugo zatim, ona ode da piški par metara dalje a ja osta da ležim na leđima i gledam zvezde. vidim neki kurac iznad, relativno nisko, sa dva svetla koja piče u obliku osmice, pa posle u obliku kruga i tako u krug. i taj NLO se nije kretao skroz pravolinijski već švrljao malo u cik-cak,ali brzo. ja joj kažem -ej, vidi ovo gore jebote! a ona čuči par metara dalje i baca peglu, nešto joj se slošilo, pa nije mogla da pogleda gore baš najbolje, tako da nije ni mogla da verifikuje baš skroz ono što je šatro videla dok se ja kleo da ne lažem. bedak.

  3. Матори....буксна и вопи чуда праве :)

  4. Ово је поред оне теме о говнима најјача на сајту, дајте још бре, још још још!

  5. E ovako jedan ti covek nesto do kasno ostao u drugom selu kad je krenuo da se vraca kuci bila je noc i pocela je da pada kisa. Poredd lokalnog groblja imala je neka kucica ili tako nesto. I tako ti on udje unitra i zapali cigaru. I odjednom cuje pusis , pusis a meni ne das. Covek se uplasio i nije sebi mgao da dodje 3 dana. Trcao je do kuce kroz sumu i sav se ispovredjivao. Na kraju je ispalo da je u toj kucici bila neka seoska pijanica

  6. Матори....буксна и вопи чуда праве :)

    jedna tek započeta bomba piva i ni pola buksnice, znači skroz strejt. i dan danas verujem da sam video nešto.

  7. Ај на захтев пацова да и ја изјавим нешто за дневник. Мада није страшно ал ај, нек се пише. Умре мени деда са кевине стране, а живесмо у истој кући јелте. Е сад, деда је имао обичај да недељом увече изнесе канту за смеће на ћуприју, да ђубретари покупе у понедељак. И потрефи се њему 40 дана на недељу, и кева моја, жена која у те паранормалне папазјаније не верује ич, се наредног дана клела да је чула како канта трућка преко дворишта.

    Е сад, кад ми ћале умро... опет кева. Пошто ми је кева пре имала дугу косу, хиљаду пута је ћале имао обичај да јој помери косу јебем ли га како да се изразим ваљда ме капирате, једноставно да је пребаци преко рамена њеног ил шта већ. Е сад, не знам колико од ћалетове смрти је прошло, можда месец дана неверујем да је јаче. Легне кева и таман кад је ватао сан, осети како јој неко пребацује косу преко рамена, причала нам то наредно јутро а миииии О.О

  8. РАСНИ АХАХАХАХХАХХАХАХАХААХАХАХАХА ПАО САМ

  9. Joj bojim se bana al eo price:
    Jedan deda iz sela moga druga dobio od sina mobilni. I deda se toliko pdusevio da je da je rekao da ga sahrane sa mobilnim. I deda za koju godimu umre. Pre sahrane unuk od tog dede mazne karticu . I kad je proslo 3 meseca on nazove svog tatu sa tog broja i pocne pricati kako se vratio . Ovome nije bilo dobro od straha a kada je sazno da ga sin zajebava ( iako je imao 20 godina ) isprebija ga kao vola u kupusu

  10. Е јебеш га, ово сам давно прочитао негде :Д ал кул је

  11. Давали моји годину стрицу, и оно како већ иде 3 пута се поставља ово оно, и сад пошто су нешто у свађи мој ћале и други стриц због неке шуме који је овај ишјеко целу (треба да се води на мог ћала а води се на њега због трећег стрица који је неспособан а у све се меша), тај стриц који је сек'о то седео за асталом и у собу улази лептир, облеће и излази, недуго затим из лустера испада само стаклени део сијалице (метални остаје у фасунгу) и пада тачно пред тог стрица и не разбија се. Сви зинули ко шарани у плићаку и невера.

  12. Za ovu prvu je u selu do moga a koliko je tacno za ovog druga to nemam pojma jer mozda je malo izmislio.

  13. Drugar tvrdi da je video NLO dok je bio s kevom na pijaci. Neko svetlo koje se nerealno brzo kretalo po nebu. Ša znam, valjda ne bi ona lagala..
    Pišem samo da bi mi ostalo u mojim postovima..

  14. Ovo je živa istina.

    Beše jesen 1999. godine, išao sam u osnovnu školu. Kestenje popadalo po parku. Da bi došao ko kuće, morao sam ići kroz jedan deo parka koji nije toliko osvetljen i dosta je jeziv ponekad. Bio sam prva smena, ali sam se posle škole zadržao negde i znao sam da ću najebati kad dođem kući. Nema nigde ljudi i uđem u taj deo parka koji je manje eksponirajući i jedan tip stoji tik uz drvo. Ja htedoh da ga pitam koliko je sati i obratim mu se sa "Čiko". Lik se meni okreće a kurac mu u rukama. Da l' je pišao ili drkao ne znam, ali sam pobegao k'o da sam duha video. Od tog momenta se ne obraćam ljudima koji stoji blizu drveta.

  15. Odlične priče!
    Evo priče koju je meni moja baba ispričala, a desila se njenom dedi, mom čukundedi. To se desilo početkom 20. veka. Elem, moj čukundeda je imao vodenicu blizu Ečke. Ceo dan je provodio tamo i kasno uveče se vraćao kući. Jedne večeri, kada je završio sa poslom, spakovao je džakove pšenice u prikolicu, privezao volove, i krenuo kući. Bilo je posle ponoći. Odjedanput, volovi su samo stali i nisu hteli da nastave. On ih je udarao, terao, oni ni da čuju. On se tada okrenuo iza sebe i video čoveka bez glave kako sedi na džakovima u prikolici. On se samo okrenuo napred, prekrstio i ostao tako do ujutru. Tek kada su sa prvim suncem petlovi zakukurikali, volovi su krenuli. Inače, pričalo se da je neki čovek blizu tog mesta sahranjen van propisa. Od tolikog straha, ubrzo nakog toga se razboleo i nije još dugo živeo.

  16. Povirone jel tebi paranormalno da covek ima'kurac? :-)

  17. Lik se meni okreće a kurac mu u rukama.

    Sad kad nisam pala sa stolice.

  18. Orkana imas li jos prica? Ova ti je da se useres

  19. LM, LM, Laki, Partner, LM...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.