Prijava

"...da je video kako je video da se duh partizana mogao videti..."

Hahahahha, meni dovoljno jezivo!

Враћам се са 3 другара колима са уранка прошле године, били у неком селу на Космају. Пролазимо неким земљаним путем којим се долази до главног, асфалтираног пута, мркли мрак, једино фарови што осветљавају и један ортак каже "реци излети нам сад нека девојчица бла бла бла". Изађемо на главни пут, пичимо неко време и одједном у даљини видимо нешто бело са десне стране пута. Кад смо дошли на пешес метара од тога извалимо да је то нека девојчица обучена скроз у бело и седи у турском седу окренута ка путу. А прве куће одатле су удаљене једно 15 минута вожње.

http://www.dramabutton.com/

Inače to kad svi čuju kao neko hodanje po tavanu ili neke zvukove u kući ili neko škripanje i tako to, to je sve posledica haluciniranja koje nastaje od strujnih talasa koji kruže po kući, tako nešto. GLEDO SAM NA DISKAVERIJU DA NE BUDE POSLE DA PRIČAM NAPAMET!

Pogotovo kada je u pitanju brvnara, pa se brvna preko dana raziđu od toplote, pa kad ohladni onda se malo sliježu i stvaraju trenje i škripu drveta. Naravno, mozak to shvata kao nadprirodnu silu jer mu je u kodu zapisano da bježi.

Као да читам Треће око, јбт.
Ја сам имао паранормално искуство кад сам био тинејђер, али ми безвезе да пишем, нико ми не би поверовао. :/

Bio si silovan od strane eminentne elektromagnetne pojave u vidu duha Hamletovog oca? Sve ostalo mi djeluje kao realno....

Ја сам имао паранормално искуство кад сам био тинејђер, али ми безвезе да пишем, нико ми не би поверовао. :/

Ukazala ti se vukajlija sans fejzbuklija?

E jebo me pas ludi kud ovo čitam... Juče sam čitao pred spavanje, posle sve neki tripovi. U kurac.

Ја сам имао паранормално искуство кад сам био тинејђер, али ми безвезе да пишем, нико ми не би поверовао. :/

Ajd Džimi... Ne možeš tako. Da nas zainteresuješ, pa da nas zajebeš. To je kao da se devojka skine gola, igra oko tebe, a onda kaže ''ništa od seksa večeras''.

Skočimiš
Jeste li ikada vidjeli vilino kolo? E to je da se usereš.

Moja baba je pricala da je njen tata to video, kao ako mahnes belim platnom nestanu.

Мени је до јаја онај документрац о ванземаљцима. Баш га гледам ових дана. Свашта има да се научи. Зове се Трећи камен од Сунца. Пробајте.

Ja sam imao nocne more dok sam klinac bio i to tako iz noci u noc...mokar se budio u suzama buncao galamio psovao...i rese moji da me odvedu u manastir (da nije to upalilo is'o bi na psihijatriju) i on mi rece da je dovoljno samo ''Oce nas'' pre spavanja i vec prvu noc sam spavao kao beba....i tako evo vec nekih 12 godina ja to radim pre spavanja...ima nest' u tome...samo ko ce mu znati sta

samo ko ce mu znati sta

Рекли ти да ће ти бити боље ако нешто изговориш, што се у народу верује да помаже. Психа урадила своје.

ma govorili su mi mnogi tad sta da radim...imao sam 10 godina sjecam se svega...ali nista nije uplailo ni babe gatare ni neki fazoni koje sam pio....inace je taj otac Sava (Manastir u Krupi na Vrbasu pokraj Banja Luke) poznat medju lokalnim zivljem kao da se tako izrazim ''ekspert'' za djavolje rabote....

Рекли ти да ће ти бити боље ако нешто изговориш, што се у народу верује да помаже. Психа урадила своје.

Шта није јасно?

verovalo se i za ove babe kurce palce pa nista

Doteru, strašno si urban.

Ја сам имао паранормално искуство кад сам био тинејђер, али ми безвезе да пишем, нико ми не би поверовао. :/

Џими, pošto je naučno utvrđeno da te niko sa Vukajlije ne poznaje lično, a da neki čak ne veruju da uopšte postojiš, mislim da možeš slobodno da nam ispričaš svoje iskustvo i da olakšaš sebi dušu a nama ulepšaš dan.

Petar Pan Pezo$ : Inače to kad svi čuju kao neko hodanje po tavanu ili neke zvukove u kući ili neko škripanje i tako to, to je sve posledica haluciniranja koje nastaje od strujnih talasa koji kruže po kući, tako nešto. GLEDO SAM NA DISKAVERIJU DA NE BUDE POSLE DA PRIČAM NAPAMET!

Pa jas se jedno vreme tripovao da mi je na tavanu divlja mačka.