Prijava

Честитке Бобију на победи, свака част.

Мислим да би било фер захвалити се Костићу који је одрадио све ово до краја :)
Честитке бобију :)

Bravo organizaciji na izguravanju cele priče, baš ste se trudili oko tema na kraju. Čestitke bobiju braunu, naravno.

Браво за Бобија! А што каже ĆМарко браво и за Костића за организацију!

Čestitke, Bobi. :)

Čestitke pobedniku, pre svega. Odličan je bio kup. Iskerno, u finalu sam dao glas poraženom, pobedniku sam zveknuo majnus, ali se mora priznati da je najviše pokazao tokom celog takmičenja.

Postigao sam da metnem svoj glas u većini održanih duela, ali je prava šteta što nije bilo bolje ispraćeno, a da nije Kostića, verujem da bi sve puklo. Čestitke stoga i za organizaciju.

Bobi je držao konstantno visok kvalitet još od prvog kruga kvalifikacija, svaka čast.

I naravno, čestitke organizaciji, sponzorima i publici. :)

Bila mi je čast izgubiti od najboljeg! Bravo!

Evo, gotov je i oktobarski kup. Malo je falilo da se završi u decembru. Pobedio bobi braun, kome čestitam.

Ostalima hvala na učešću. Nadam se da ste se lepo izigrali i zapamtite ovo iskustvo, jer će sledeći kup biti ili nikad ili kad Stefan Kostić postane moderator.

Uzdravlje.

Bravo organizaciji na izguravanju cele priče, baš ste se trudili oko tema na kraju.

U ime organizacije, hvala. :)

a da nije Kostića, verujem da bi sve puklo. Čestitke stoga i za organizaciju.

Hvala, ali ni ja ne bih uspeo da nije onih ljudi koje sam naveo u proglašenju pobednika. :)

Hvala svima, mir u svetu!

Ostalima hvala na učešću. Nadam se da ste se lepo izigrali i zapamtite ovo iskustvo, jer će sledeći kup biti ili nikad ili kad Stefan Kostić postane moderator.

http://img189.imageshack.us/img189/2162/mrburnsevillaugh.png
;)

Bravo Bobi, ole! Ja jes da se nisam javljao na ovoj temi od kad sam ispao (licimur), ali moram da ispoštujem čoveka!

Хвала свима на честиткама и ривалима ( редом од првог кола квалификација, до финала ) :
Унамеду89,
НикоНемаВакију,
Брусу,
Апофису,
Бурзуму,
Натнати,
Крампоному
и Самјуелу на фер плеју током турнира.

Кад мало боље погледам ко су ми све били ривали до завршнице овај "успех" ми се чини још и већи, јер је жреб био немилосрдан према мени. Све сами познати и признати аутори одличних дефиниција, са по неколико насловних страна на конту.
Још једном хвала им, јер су ме мотивисали за такмичење.

Хвала Стефану на обавештењима и мод тиму који је осмислио и испратио КУП до краја.

За Бруса: - Биће пивакиса, само док дођем у тазбину. Деда је клао гице, па ћемо ићи по суво!

Cestitke svima !! Bravo Bobi, najjaci si !!

Честитам бобију, а и осталима што добре дефке написаше.

Браво боби, брао :)

U čast Bobi nek ti je lepo onda :)

Солидаришем се с осталима, честитке.