Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. jer neko npr. ne gotivi kostica i ako vidi taj naslov da joj da minus iako je za plusa.

    Па ко га не готиви сконтаће међ добрим дефиницијама једно говно и на њега крнут минус ололо

    Шалу на страну, ни прошли пут није било проблема, све било фер и поштено и нико се није жалио на регуларност. Осим мене кад ме Пеки победијо у задњој секунди олололо

  2. Nisam bio bas upoznat sa sistemom, onda u tom slucaju ne treba objavljivati imena takmicarskih parova, jer isto se mogu desiti malverzacije da ja odem npr. na kosticev profil i znam njegovo vrijeme odigravanja kupa i dam mu minus na zadnju defku.

  3. Pa ne objavljujemo imena, ajde pogledaj:
    http://vukajlija.com/forum/teme/26978-vukajlija-kup-2011-sponsored-by-kifla-informacije?strana=3#post_1352909

    Tako objavljujemo, imena bez, ukapirali smo to prošle godine. Upoznaj se malo sa sistemom :)

  4. A kade počinju kvalifikacije?

  5. Početak oktobra, možda koji dan ranije. Videćemo prvo koliko vas bude.

  6. Al vidi ovaj pekijev post iznad tog sto si linkovala, zna se da je Брдац/Урад bili u 13:00, u tom terminu mogu ja otici na jedan od profila i dati koji minus.

  7. Kao što rekoh, ukapirali smo u toku takmičenja.
    Pogledaj sve postove kasnije.

  8. Ah ok, ukapiro sam, jeste li me upisali u te kvalifikacione meceve

  9. Само се ви пријављујте, вечерас ћемо ми да саберемо све пријаве и избацимо први списак за квалификације.

  10. Otkud ćeš znati od te četiri linkovane na temi koja je kostićeva? :)

    Khm... :))

  11. пеки, је л' се противници одређују на основу "шешира", или по неком другом критеријуму?
    и ако има 56 такмичара, да ли се након првог круга опет праве два шешира, или ко коме падне?

  12. Александре, ми имамо специјалан начин жребовања смишљен и патентирам директно од научника из Масачусетса. Део договора са њима је био да не смемо то да откривамо.

  13. da ne listam celu temu...jeste li napisali kada je sta? cisto da znam zbog obaveza ako ne mogu da ucestvujem, da mogu da predam mesto nekom drugom.

  14. Мус, за тебе почиње тамо негде средином октобра, вероватно мало раније. Бићете сви благовремено обавештени.

  15. od 10. oktobra za tebe.

  16. Пеки д џем
    Александре, ми имамо специјалан начин жребовања смишљен и патентирам директно од научника из Масачусетса. Део договора са њима је био да не смемо то да откривамо.

    да, да, а ја сам желе-зека. :)
    добро, нема везе, као да је битно.

  17. да, да, а ја сам желе-зека. :)
    добро, нема везе, као да је битно.

    :))

    Шалим се, видећете кад буде жреб да није нека филозофија то. На основу пратиоца и то. Што их имаш више, то ћеш добити противнике са мање.

  18. Шалим се, видећете кад буде жреб да није нека филозофија то. На основу пратиоца и то. Што их имаш више, то ћеш добити противнике са мање.

    Па то није фер. То значи да ћу већ у првој рунди морати да отрсим неког попут Бурзума, или Блек Хола. Смор.

  19. Kvalitetne kvalifikacije. Šta_htjedoh_reći definitivno moj favorit.

  20. peki, prosle godine su one 4 konferencije raspodjeljene prema pratiocima, i relativno su bile ujednacene, ako sada autori idu u istu konferenciju u kojoj su bili prosli put, kontam da ce ta ravnoteza da se poremeti, i da cemo u jednoj imati likove sa po 30+ pratioca, a u drugoj gomilu njih sa manje od 10 na primer.... ili si mislio i na to?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.