Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Седпласе, ове године су сви сви аутори у најмању руку изнад просека. Тако да, мани пратиоце, биће све јаке конференције. А и они који немају, нека стекну на турниру, као синграфеас, рецимо. Или многи који су прошле године стекли пратиоце овде добрим партијама. :)

  2. ok kontam, doduse ja i ne mislim da su pratioci mjerilo kvaliteta, nego samo rekoh jer je prosli put bilo tako.... samo nastavite

  3. Е да, и заборавих да кажем да смо једном аутору, с обзиром на више него коректно понашање на сајту, и поред грехова у млађијем данима и тада заслуженог закуцавања за стуб срама, наравили уступ, и пустили га да се такмичи у квалификацијама. Да није стуба срама, звао би га ја и директно да игра, ал' ни овако није лоше.

    И за ове који су на стубу, поготову ту мислим да екипицу која је тамо организовано постављена, биће места на следећем турниру, ако наравно у међувремену не наставе по старом, а надам се да неће бити тако.

  4. Imam jedno pitanje. Nisam pratio prošli kup, a preko moba sam i mrzi me da češljam onu temu, pa ako neko može da mi kaže koliko vremena imamo za pisanje defke na zadatu temu?

  5. Unnamed89
    Imam jedno pitanje. Nisam pratio prošli kup, a preko moba sam i mrzi me da češljam onu temu, pa ako neko može da mi kaže koliko vremena imamo za pisanje defke na zadatu temu?

    Тему добијете дан раније, онде се договорите са противником око термина постављања, сутра поставите, то је то. И да, рачуна се скор у прва два сата који има дефиниција. Не разула плусева и минусева, него количник.

  6. prijavljujem se da se takmicim

    sta sad da radim? kad je takmicenje?

  7. Немојте само од 5-8. октобра, имам нешто важно да обавим.

  8. Jel mogu ja da učestvujem? :)

  9. Evo, nadam se da nije kasno, prijavljujem se...

  10. prijavljujem se,ako se jos vazi;)

  11. Ја сам се пријавијо пекију на ПВТ ал саћу и овде јер оћу да победим Банини! Банини пала си лоло :)

  12. пријављујем се, тек сам устао... ако није касно! лоло

  13. Au, golema vam ova tema. Da ne čitam sve, imam li ja kakve šanse da upadnem?

  14. Odlične i kvalifikacije! Ovo će biti odlično takmičenje... Jedva čekam, da gledam kvalifikacije, pa da igram posle! Mada ovi kvalifikanti ulaze naloženi u kup! :D

  15. I ja sam već tamo ali za svaki slučaj.
    54 pratioca.
    I da

    Kada ti okačimo dve definiije od jednog takmičarskog para i npr u isto vreme i dve od drugog. Otkud ćeš znati od te četiri linkovane na temi koja je kostićeva? :)

    Lako. Stavi ih u 2 nova taba, odjavi se i vidi ko je ko, prijavi se opet i lupi minus. :)

  16. igrao bih se i ja sa vama pa ako ima mesta u kvalifikacijama pustite mi poruku blagovremeno sa pravilima sta kako kad gde...

    ipak sam bio sponzor proslog kupa :)

  17. Lako. Stavi ih u 2 nova taba, odjavi se i vidi ko je ko, prijavi se opet i lupi minus. :)

    Naravno, ukoliko si tolika pička od čoveka i kompleksaš :)
    Ako ko to radi, mi ne treba da se cimamo s njim, sam je sebi dovoljna kazna.

  18. Ima takvih, milion posto.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.