Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. a realno bice sigurno neko ko ce prijateljima da kaze kako glasi njegova defka i da ih zamoli da budu u odredjeno frijeme na vuki da lajkuju a koristice se i dupli nalozi ali realno mene boli kita, ako je nekome do te mjere bitno da pobijedi neka mu bude, potrebnija mu je pobjeda nego meni.

  2. Fejzbukmanijak

    ako srce moje samo kad si se ti nama vratiJo <3 <3 <3

  3. Идемо да се играмо, јебеш крајњи исход. Прошли пут сам испао у првом колу, тако да сад не може горе. лоло

  4. U prvom kolu? Pih.

  5. Ма кикснуо, наишао на неког н00б-а па мислио лако ћу, кад оно почисти ме баја. После ваљда био вицешампион. лоло

  6. Mlato igracemo se.
    Dragi kolega, vazno je ucestvovati:D

  7. Ja neću ni kvale proći. :D

  8. Ma sve to zavisi od teme i inspiracije.. i od položaja Jupitera i ozonskih rupa, naravno.

  9. hoce li vise taj spisak biti objavljen?

  10. Banini
    Mlato igracemo se.
    Dragi kolega, vazno je ucestvovati:D

    Кад неком напишеш ПВТ ред је да провериш да ли има одговора па да можда одговориш на њега лоло

    Млата
    Идемо да се играмо, јебеш крајњи исход. Прошли пут сам испао у првом колу, тако да сад не може горе. лоло

    Млатони мене покидо шампијон. Уствари није ме покид`о, било 68:9, 69:9 за њега НАЧИ КОМА!

  11. Jel Platini, oću li da budem u povlašćenom šeširu prilikom kvalifikacija? ili se parovi biraju rendom, ono, mogu da naletim i na brata Fejza ali možda i na nekog rukija?

  12. Imaš dosta pratioca Manijače, možeš samo na rookie-a lolo

  13. a, tajfajzen Blateru:) fala na infou lolo

  14. мене покидо шампијон. Уствари није ме покид`о, било 68:9, 69:9 за њега НАЧИ КОМА!

    Sećam se toga. Mislim da je to bio prvi duel. Obe odlične definicije, al mi se, iskreno, više dopala tvoja...

  15. Ја ћу бити Иванишевић, са Френки Вајлд картом до врха лололо

  16. нем надимак био је први, шо се каже опенинг меч :) и био најнеизвеснији

  17. Ja sam ispao od Sub-Focusa u prvom kolu a bio sam kao neki favorit. Ali bila je stvarno njegova defka bolja.
    Ej Fejz dobrodoš'o nazad.

  18. imam osjecaj da ce biti puno iznenadjenja u ovom kupu

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.