Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Peki decxko, oćemo listu, polako ističe današnji dan.

  2. Mogla bi se napraviti, ako već nema, neka kladionica u vezi turnira. Nabaciti kvote, pa po visini kvota podjeliti par nagrada. Za najvišu dobitnu kvotu dati recimo definiciju na naslovnoj. Za drugu odozgo poster na naslovnoj. Prekontati još par nekih buđavih nagrada, po mogućnosti kakva zajebancija... S druge strane za najveći promašaj takođe nešto.

  3. Momcino smanji dozivljaj

  4. ЏелА
    Ja samo da javim da nisam tu od 27. septembra do 1. oktobra pa ako se tad bude igralo da se povlačim sa turnira i prepuštam mesto nekom.

    kontam da nije problem da se tvoj mec odlozi za koji dan, jer kup nece poceti prije 10. oktobra

  5. Evo, doživljaj je smanjen iako sam ionako trenutno u nekom flegma raspoloženju.

  6. А ако неко буде банован баш тада када треба да пише, хоће ли бити одбанован да би могао да учествује? :)

  7. Može to, Momčino, a poslije toga zapucati vola na ražanj, popiti 3 cisterne piva i poskidati se goli da bi ubrzo uživali u nevjerovatnom koitusu u analne otvore svakog pojedinačnog učesnika i organizatora kupa i kvalifikacija. Mogli smo i to, toga nema sigurno.

  8. Sviđa mi se kako razmišljaš, ja sam za.

  9. Млата
    А ако неко буде банован баш тада када треба да пише, хоће ли бити одбанован да би могао да учествује? :)

    ban znaci diskvalifikaciju

  10. ban znaci diskvalifikaciju

    ono, u najmanju ruku. :)

  11. znači moram biti dobar 3:)

  12. ja sam za to da one koji ispadnu u kvalifikacijama nabijemo na kolac

  13. ЏелА

    Ja samo da javim da nisam tu od 27. septembra do 1. oktobra pa ako se tad bude igralo da se povlačim sa turnira i prepuštam mesto nekom.

    najbolje da odmah nađeš/nađemo rezervu, za svaki slučaj.
    to će da se utefteri onda kraj tvog imena na spisku.

    peki i črč bolje barataju s datmima, pa čekamo njihovo stručno mišljenje.

  14. Rifreš. Ako sam dobro prebrojao, 49 prijavljenih za kvalifikacije (nisam proveravao da li svi ispunjavaju ona 3 uslova). Koliko kvalifikanata treba da se prijavi?

  15. 56... Još malo... Da napravim dupli da vežbam za kup? :D

  16. Hoću ja da se takmičim ako može. 2 pratioca, al oba jebu!

  17. lullaby, sto ti neces da se takmicis?

  18. Каце такмичимо, ми у фалификацијама? Мрзи ме да читам 10 страна сад. И хоће ли сваки лик који се пријавио имати прилику да учествује у квалификацијама?

  19. Frijavljujem se za kvalifikancije, ako nije kasno. 3 verna pratioca. Fala.

  20. Начи ја сад могу да се пријавим?

    ево ја бих да се пријавим.

    и одговорите ми ако не могу или ако сам пријављен.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.