Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Ae skupljaj se rajo, pa da se džrebamo!

  2. Сви квалификанти уписани на списак у први пост!

  3. Си мене намерно заборавијо дечко?

  4. Мислио сам да си уписан. :)) Саће исправимо, сањив сам још.

  5. Još šestoro fali, je l' da?

  6. Још 5. И један банован се јавио.

  7. Peki aj mi reci samo da li će se kvalifikacije igrati od 27. septembra do 1. oktobra?

  8. Вероватно од првог.

  9. Ok, hvala to mi leži savršeno. Kada ćeš obaviti žreb i objaviti ko sa kim igra?

  10. С обзиром да тренутно нисам при компу, биже жреб сутра или прекосутра кад будем био кући.

  11. Kolfild

    lullaby, sto ti neces da se takmicis?

    prava istina je da neću da se izblamiram kad ispadnem odma' u prvoj tekmi, ali sam pekiju rekla da sam slabije na sajtu zadnjih dana, pa zamisli kako bi od mene kao moderatorke bilo neodgovorno da propustim termin i tako blabla. :))

    ozbiljno, evo danas mi je dobar dan, ali ne znam da l' ću imati vremena baš da pratim takmičenje i da pobijedim, naravno :))

  12. prava istina je da neću da se izblamiram kad ispadnem odma' u prvoj tekmi, ali sam pekiju rekla da sam slabije na sajtu zadnjih dana, pa zamisli kako bi od mene kao moderatorke bilo neodgovorno da propustim termin i tako blabla. :))

    Исти разлог ко и за тематске :Д

  13. stavite mene jos 5 puta pa ako se sretnem sam sa sobom u plej ofu to bi bilo do jaja lako bih pobijedio

  14. Исти разлог ко и за тематске :Д

    da... kako sam samo neslavno prošla na sportskom duhu :))

  15. prava istina je da neću da se izblamiram kad ispadnem odma' u prvoj tekmi, ali sam pekiju rekla da sam slabije na sajtu zadnjih dana, pa zamisli kako bi od mene kao moderatorke bilo neodgovorno da propustim termin i tako blabla. :))

    Zašto je ovaj unutrašnji monolog izašao u javnost? :D

  16. luli je imala zelju da kaze to, toliko je vremena je drzala u sebi, trebalo je samo da je neko cacne :p
    inace, izasli bi ti autori u susret za termine, dogovarali biste se, nije mi ovako potpun turnir. imas jos ovih par mjesta, pa ako ti nije ispod nivoa da kroz kvalifikacije ulazis... :)

  17. Kako su navalili sa prijavama, kup će se završiti pre kvalifikacija.

  18. kolfild je sve pogodio :)

  19. Пеки д џем

    vidim da si me stavio u listu kvalifikanata. hvala :)

    Ne dajem nikakve šanse sebi na kupu ali ispunjavam zahteve, onda što da se ne prijavim. biće mi zanimljivo u svakom slučaju. :)

  20. :Спемујем да се види да је потребно још четверо учесника да би се попуниле квалификације:

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.