Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. По критеријуму пратиоца и ја спадам у "рукије" .....

  2. Možda je bolji kriterijum prosek.. Što L@ki kaže, baš je ''ruki'' jadničak..

  3. Evo ja se prijavljujem, nisam ceo dan bio tu. 81 pratilac.

  4. Одакле бре теби толико пратилаца децхко!?

  5. Filozofe, priznaj da si napravio duple naloge i da pratiš sam sebe!

  6. Fejse, aj se prijaviš za kvalifikacije. :)

  7. Fejse, aj se prijaviš za kvalifikacije. :)

    Пријавио се одавно ((:

  8. Opa, voleo bih protiv Slobe da opikam jednu :))

  9. Jubilearnu stotu defku čuvam za kup! Drž'te se hahaha!

  10. Де ме прибиљежи, ако ниси затворио конструцију.

  11. Evo i ja bi da se igram, 9 pratilaca.

  12. soker je ziv!!!

    usput da vratim temu u aktivne

  13. Moja prognoza je da pobeđuje neko ko nije na prvom spisku, to jest neko ko će se uzdići iz blata kvalifikacija i uspeti se do krune vukajlija kupa!

  14. Hujo Smrad
    Moja prognoza je da pobeđuje neko ko nije na prvom spisku, to jest neko ko će se uzdići iz blata kvalifikacija i uspeti se do krune vukajlija kupa!

    Nastavak ove poruke bi mogao da glasi: Naravno ja! :D

    Ali nije Rade samo uz tebe! Upamti to! :)

  15. Ja vjerujem da će Remac da razvali. Go go Remac!!

  16. Шалим се, видећете кад буде жреб да није нека филозофија то. На основу пратиоца и то. Што их имаш више, то ћеш добити противнике са мање.

    Znači ja sa 2400 pratilaca ne moram da se brinem....

  17. End aj em redi. A kad počinje sve ovo? Izvinjavam se stvarno što verovatno ponavljam pitanje, nisam stigo da pratim Vuku i temu ovih dana...

  18. sokeru, kvalifikacije za nas pocinju ovih dana, a glavni dio takmicenja oko 10. oktobra

  19. Ja samo da javim da nisam tu od 27. septembra do 1. oktobra pa ako se tad bude igralo da se povlačim sa turnira i prepuštam mesto nekom.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.