Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Može, taman. Ništa posebno lol
    Au Barr-Kolfild, to ću sa uživancijom da posmatram. :)

  2. Пеки намерно изжребао овако :Д
    ЛОЗОФЕ, СТИЖЕМ ЛОЛОЛОЛОЛ ♥

  3. Sve si pokvario, Sedplasovi parovi bili zanimljiviji :)

  4. Ohohoho, ovo će biti zajebano.

  5. јаооооооој која лудница! :Д

  6. 'nači, kol'ko puta treba da napomenem da nije ne'mnadimak nego ne'Amnadimak! pa nismo došli ovde da se vređamo...

  7. Mene baš zapao dobar žreb. Jedino ako budem idiot pa nešto zajebem, onda neću proći lolo

  8. 'ajd samo objasni kako ide sa ovima s pozivnicama... oni čekaju kvalifikacije ili se bore u konferencijama ?

  9. Лозофе, идемо на седпласа после лолол

  10. Uuu, vidim ovde par opasnih duela. Lepo, lepo. Daj da počne takmičenje pre 1. oktoMbra, ko će da čeka toliko?

  11. Е, нисам у почетку приметио да сајт који ми је Скочко дао још при првом турниру има опцију да се упише број такмичара, мислио сам да само има 8, 16, 32 и слично.

    У сваком случају, то вам је то. Ових дана очекујте тачне датуме одигравања мечева. Дакле, само датуме, ви договарате термин.

  12. Lekso, de mi baš ti zapao :)

  13. Realno, dobro kaže Agilni. Možda možemo da ga natempiramo da 1. već počne kup ? A Peki ?

  14. Нема везе, битно је да се играмо Лозо, надам се да ће да падне нека добра дефка

  15. Okej Peki d Žreb, hvala na ovome, ulepšao si mi dan lolo

  16. grej u prvom kolu, ako prođem, fejzbukmanijak potencijalni rival :D ololo

  17. С нестрпљењем чекам да вам хејтујем дефке. Буахахахаха

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.