Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Е, дефинисаћу ја "Опааа", добра идеја. Иоанко ретко пишем, па мало да покварим просек. :)

  2. Ipak ima definisano. Omaših u pretrazi :)

    EDIT: I definisano sjajno! Od strane pobednika prošlog kupa. Simbolično baš :)

  3. Od strane pobednika prošlog kupa

    Ahahaha da znaš. Kako jako.

  4. Loksi, najebao si.
    :D

  5. gde na nema u prvom krugu jao majko... A posle na brata murinja ako prođem :/ žao mi što moram takve igrače da izbacim...

  6. Au kurac, dobio sam sosa.
    Deder produžite mu ban.

  7. Loksi, najebao si.
    :D

    Samo deri lolo

  8. ja se svima izvinjavam za moj lazni zdrijeb lolo nije bilo namjerno :D

    inace drago mi je sto nisam sa loksijem u prvom kolu (greota bi bilo da ispadne odmah jelte :P)
    ima dobrih parova al realno moj zrijeb bio bolji!
    loksi - skocimis
    barakuda - kolfild
    aleksandar - crno

    i na kraju dzela - sticko (Dzelo ako izgubis sisa si!!!)

    su najbolji parovi po meni

    edit
    Davide ovaj put Golijat ima da ti izlomi picku!!! lolo

  9. (greota bi bilo da ispadne odmah jelte :P)

    Ahahahahahahahahaha

  10. :D sala naravno loksi, odahnuo sam kad sam vid'o da sam se zajebo

  11. Ma zajebavam se, i ja sam, ovaj mi je lakši 100 puta. :)

  12. Zanimljivi parovi. Biće dobra borba. :))

  13. Hoće neko od kvalifikanata da se menja sa mnom? Ne mogu da čekam! lolololo

  14. Hoće neko od kvalifikanata da se menja sa mnom? Ne mogu da čekam! lolololo

    oćeš? lololo

  15. oćeš? lololo

    To sam čekao! :D

    Rado, nego imam neke obaveze do 10og, ovako je bolje! :D

  16. Ccc, možda se nađemo u kupu. :)

  17. e da, ako peki to nije naglasio, za one koji ne znaju, u duelu protivniku UVJEK mora da se da plus, diskvalifikacija ide u suprotnom (tako je bilo prosli put).
    i nema reklamiranja na cetu i forumu. takodje u komentarima defke je zabranjeno da se otkrije ko je autor. (komentari tipa: to sedplase care!!!)

  18. Сада када знам са ким се такмичим, молио бих да ми објасните и како?
    Односно када, може и у ПВТ.

    П.С.
    Нисам учествовао у прошлом купу, па не знам правила.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.