Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Мени лично ће бити јако занимљиво видети Лексу и Филозофа. Јес' да је фики боље рангиран и све то, ал' може бити занимљиво

  2. bobi, datum se jos ne zna, al vjerovatno ce bit 1. oktobar za kvalifikacije. mislim da ce prvo kolo da se igra jedan dan (mozda i 2). svaki par dobije 3-4 teme od kojih bira jednu, i to 24 sata ranije. onda se sa protivnikom dogovoris u koliko da postavite defku i to vrijeme javite pekiju. po pustanju defke, bilo ko (osim tebe i protivnika) treba da uzme vase defke i da ih linkuje na ovoj temi, bez naglasavanja ko ih je napisao, i onda posle 2 sata se gleda odnos pluseva i minusa i odredjuje se pobjednik.

  3. Željno iščekujem duel između Džele i Stićka. Metalac protiv fensera lololo

  4. оњируМ анЗ
    Ћераћемо се Денисиксе! Добар је ово жреб био. Опааа
    Каце боримо, од прилике? Прексутра?

    Moze kad god hoces samo da bude u nocnim terminima, po danu sam na faxu, ali mi te je žao nekako spremio sam se više nego Dejs, ispaces u prvom kolu(sredit ću ti nekako ban ne mogu pošteno da te pobjedim iskopat ću ti nešto) a bio si jedan od favorita

  5. ne dogovarajte se jos, sacekajte peki da nam da znak za pocetak

  6. ja ako pobijedim u prvom mecu idem na pobjednika meca Dzela / Kostic
    opaaaaaaaaaaaa

  7. malo da prekinem ovu nabrijavačku attmosferu :)

    larsi

    nema ništa da se brinete za mene, ističe mi ban u četvrtak. Sylar011

    bolje je tebi da se pobrineš za to da se ne pojavljuješ sa duplog dok ti traje tamo ban, da se ne bi bančić produžio, a ti iz kupa ispao.

  8. Željno iščekujem duel između Džele i Stićka. Metalac protiv fensera lololo

    НАдам се да ћу ја да налетим на Костића, зато:
    http://img69.imageshack.us/img69/3104/blanktshirt.jpg

  9. El se zna u koju konferenciju idu Burzum i Black Hole ili mora da se čeka kraj kvalifikacija?

  10. Buksno žao mi je lololo

  11. DCX
    El se zna u koju konferenciju idu Burzum i Black Hole ili mora da se čeka kraj kvalifikacija?

    Kraj kvalifikacija...

  12. E da mu jebem mater, prvi put Ox a sad Kostić, moraću da se promovišem do sledećeg kupa i nabacam broj pratilaca.

  13. Već se zna u kojoj su konferenciji, imaš na temi za informacije.

  14. Željno iščekujem duel između Džele i Stićka. Metalac protiv fensera lololo

    IMA DA ODBRANIM LICE METALA TEŠKOGA :pušta menovar:

  15. dzelo, ako te sticko dobije gubis pravo da me zoves netrve. ajde more sta si se usro!

  16. Već se zna u kojoj su konferenciji, imaš na temi za informacije.

    Ne.

  17. E pa ljudi, srecno vam bilo, i da vec jednom krene kup.

    SEVER DO POBEDE!!!112

  18. (sredit ću ti nekako ban ne mogu pošteno da te pobjedim iskopat ću ti nešto)

    То ће ти бити тешко, с обзиром да сам се смирио лололо
    Ја могу кад оћеш од 9 до 14:30, после сам у школи до 19:30, па неђе око 21, 22 идем да се дрогирам. Ти само јави је л можеш неки термин да уфатиш. Најбоље негде око 20 хасова, ово време неко, тацу и ондулатори сви ту. :)