Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Jel' smem ja da šapućem?

    Ja ću rado da primim pomoć od autora koji je među najboljima na Vuki lolo

  2. Ma u Mladenovac ide titula!

  3. Bioshocker
    KG trojka će vas oprati!

    ово.

    но, хоће ли ми неко рећи зашто су жребани парови првог и другог шешира, а не првог и четвртог?

  4. Тhe power of kupački potok will lead me to the victory!

  5. Fantastic four
    KG BOYS '11
    SRBIJA SRBIMA

  6. U Zemun ide titulaaaaaaaaa, titulaaaaaaaa, u Zemun ide titulaaaaaaaaa!

  7. Лепо што сте овако наоштрени, биће крви до колена! Пратићу и оцењиваћу, а имаћу и неке дојаве од Поштара, обећао је!

  8. Koliko nas ima iz Kragujevca?
    Coa, Šoker, Riči, ja, i Messalina beše? I Lol je polutan, on je bio Palestinac.

  9. Млато: ти и ја му дођемо у Крушевачку конференцију :Д

  10. peki javljaj datum odigravanja ima da se pokoljemo ako budemo cekali!!

    jesmo to samo ja i smare iz crne gore?

  11. samo ja i smare

    Malo li je. Zajebi. :)

  12. ja ću opet da dobijem neku ludu temu i super jakog protivnika... ne gine mi novo ispadanje u prvom kolu, ali ako, kad je bal nek je maskenbal :)

  13. Bruce
    ja ću opet da dobijem neku ludu temu i super jakog protivnika... ne gine mi novo ispadanje u prvom kolu, ali ako, kad je bal nek je maskenbal :)

    Или ћеш да добијеш неког аутсајдера, попут мене, па ћеш да се опустиш, и опет испадање у првом колу! Тако то бива :Д

  14. Ja usamljen predstavljam Zemun.

  15. Или ћеш да добијеш неког аутсајдера, као на пример мене, па ћеш да се опустиш, и опет испадање у првом колу! Тако то бива :Д

    Prošli put sam dobio Slavka - odmah mi bilo jasno da je teško, a kad sam dobio i temu oprostio sam se odmah :)
    Doduše, u prošlom kupu se videlo da pratioci ne igraju mnogo ulogu na dvosatnom ocenjivanju, pola mojih glasa tek drugi dan.

  16. Млато: ти и ја му дођемо у Крушевачку конференцију :Д

    Јашта, осетиће гнев потомака Кнеза Лазара!

  17. НБГ се сагињати неће!!!

  18. ja ucestvujem u kupu jer sam cuo da ce biti besplatnih sendvica

  19. meni neki barakuda naisao, novi neki valjda. valja li cemu taj, zna li neko?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.