Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Otiđi na profil pa ga odmeri :)

  2. I ja se pitam ko je taj Kolfilde, totalni anonimus lolo

  3. mada meni nije jasno koja je bila uloga sesira :)

  4. Za izvlačenje zeca. :)))

  5. plavog, cudnog, jedinog na svetu

  6. шта, и даље ми нема одговора на питање зашто је жребано тако да се укрштају први и други шешир, и трећи и четврти, а не први и четврти? јебемуматер, није да се буним, шта је ту је, ако имам неки квалитет биће ми свеједно ко је противник, знам то, али не иде ми та логика у главу никако. како то да су најбољи аутори заштићени неучешћем у квалификацијама (конкретно, првих 20), а када је требало заштитити иоле квалитетније у квалификацијама (а ту првенствено мислим на други шешир, јер испаде да су они из четвртог боље (и то далеко боље!) прошли од квалификаната из другог) , онда је дошло до самоиндуковања курцобоље?
    зар није било логичније (ако се већ нарушио тај систем мешања првог и четвртог шешира) да се у другом кругу састају победници дуела из горњег и из доњег дела жреба? али јебемуматер, не може овако бити правилније од овог мог система.
    пеки, може ли појашњење?
    но добро, можете да ме спречите да победим, али не и да ме спречите да освојим куп, лоолололо
    опааааааааа

  7. Ne znam kako ide ona jebena strelica na gore, ali komentar iznad: +1

  8. Kolfilde, ja sam relativno nov član. Plašio sam se da me neće primiti na turnir jer je uslov bio da budem više od mesec dana na sajtu, ali izašli su mi u susret i ima da se tamkičim.

    Inače, za Vukajliju sam čuo preko fejsa i redovno gledam postere lololo

  9. Au posterdžija neki. Ma biće onda lagan posao Kolfilde lolo

  10. ovaj novajlija, Barakuda kako već, može da ti pomrsi konce Kolfilde. viš da je došo sa fejsa, garant ima armiju sledbenika iz se lololo

  11. Barracuda je Kaizenov komšija. Najebao si - njemu se svaki plus piše duplo :))

  12. da ne pominjemo da je taj barakuda odjednom dosao na spisak, na prvom spisku ga nije bilololo

  13. ma pusti ga, ziljavi posterdžija :)

  14. 'ajde bre da počne više, k'o zapeta puška sam. Žao mi Ace dečka, dobar je autor.

  15. u subotu znači? fino, fino

    nisam bio u toku kad je bio pršli kup.. vi nam date teme, mi izaberemo dve i prijavimo to pekiju, dogovorimo se kaćemo u toku dana da izbacimo defke, prijavimo, izbacimo i linkujemo ih pekiju.. jel tako?

  16. http://vukajlija.com/forum/teme/33945-vukajlija-kup-oktobar-2011-informacije#post_1614145

    Evo ga ceo raspored.

    Ja vam ispišem teme, svako izabere svoju, i napiše definiciju.
    Dogovorite se kada objavljujete, i javite, ovoga puta meni, a ne Pekiju.
    Ne prijavljujete nama teme.
    Ja sačekam da okačite, potvrdite mi i ja ih likujem.

    Da :)
    Sva javljanja idu ČRČI :)

  17. Добијеш теме, договориш термин, јавиш Пекију термин, напишеш дефку, неко окачи обе дефке на теми.

    ЕДИТ: Јавиш Чрчи термин. :)

  18. jesu to svi? ili sta?
    EDIT: skapirah

  19. Ne, ne, ovo su kvalifikacije piše "prva grupa kvalifikacija!"
    kup počinje 10. 10.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.