Вукајлија куп - октобар 2011. - ЗАВРШЕН ::: Победник - боби браун! :::

  1. Valjda ljudi vole te kratke. Ja drugačije ne umem.

  2. pa u kupu je fora da pises sto duze, vidjeces vec, prosli put je vecina defki bila na tu foru, nadam se da ce ovaj put biti raznovrsnije.

    @loksi
    lolo ne da skratim na jednu recenicu, nego onako na medium, da ne bude referat....

  3. Nije moja stvar to što većina piše tako. Valjda je fora ostati dosledan svom nekom "stilu" pisanja.

  4. Crno
    Nije moja stvar to što većina piše tako. Valjda je fora ostati dosledan svom nekom "stilu" pisanja.

    Наравно, ја јебем и у дугим и у кратким, видећу шта ми падне на памет! Опааааа! Једва чекам сутра да вас гледам! Опааааа

  5. Ja preferiram kratke. Već sam napisao ovu za sutra, samo je treba izbaciti. :)

  6. Trebalo bi da bude neka kazna za zloupotrebu "opaaa". Takav mamojebački izraz može da se koristi samo u određenim situacijama.

  7. А зајебане су теме, никако не знам шта ћу да пишем. :(

  8. Što se mene tiče može se odmah kačiti :D

  9. Znate kako, vidim šta polemišete iznad... Ljudi koji pišu kratke defke su mahom u prvom kolu poispadali prošli put, iako su bili favoriti. Ja sam od završetka kupa, a poprilično pod uticajem učešća na kupu, totalno promenio stil pisanja. Osnovna stvar u kupu je imati što manje minusa, a tek nakon toga što više pluseva. Veće definicije su mahom slabije čitane, a to automatski povlači i manje minusa.

    Toliko od saveta, a pratiću vas sutra, koliko budem mogao.

  10. Što se mene tiče može se odmah kačiti :D

    Isto haha :D

    Veće definicije su mahom slabije čitane, a to automatski povlači i manje minusa.

    Aha, vidiš nisam skontao taj fazon. Ništa onda ja ispadam u prvom kolu lolo

  11. Aha, vidiš nisam skontao taj fazon. Ništa onda ja ispadam u prvom kolu lolo

    Ne mora da znači. Genijalna kratka definicija u svakom slučaju će uvek oduvati neku veliku :) Jedino je problem što za genijalnu kratku definiciju rekto ideju daje neko drugi. Ti se, Loksi, drži svog stila, pa kud puklo :)

  12. Аух лозофе, имаш среће што нам нису ове теме. Оперендисао бих те лололо

  13. Nego šta. Odgovaraju mi teme ove. :)

  14. Agilni
    Znate kako, vidim šta polemišete iznad... Ljudi koji pišu kratke defke su mahom u prvom kolu poispadali prošli put, iako su bili favoriti. Ja sam od završetka kupa, a poprilično pod uticajem učešća na kupu, totalno promenio stil pisanja. Osnovna stvar u kupu je imati što manje minusa, a tek nakon toga što više pluseva. Veće definicije su mahom slabije čitane, a to automatski povlači i manje minusa.

    Toliko od saveta, a pratiću vas sutra, koliko budem mogao.

    SMRT KOMERICJALI!!!

  15. Ja sam napisao relativno kratku, jebo romane, nisu mi ove rečenice dovoljno intelektualne za mnogo pametovanja :D

  16. зашто нико није одабрао термин вечерас у 12? то би било лепо отварање. пу, багро!

    Crno
    Trebalo bi da bude neka kazna za zloupotrebu "opaaa". Takav mamojebački izraz može da se koristi samo u određenim situacijama.

    е на ово ти дам плус.
    као на пример ја кад кажем да ћу да ти развалим буљсона као што се младо пиче развали од два пива и три цигаре, и онда кажем опа. дабоме.

  17. Ili, čisto da bi svima bilo jasnije, kad ja tebi kažem da ću da ti rascopam čmarulju ko god ciganin štapove za lile. I onda metneš, opaa.

  18. sedplas
    SMRT KOMERICJALI!!!

    Upravo komercijala slabije i prolazi na kupu :)

  19. mislio sam na kupovsku komercijalu lolo

    edit
    crco evo sta je david rekao, mada nije sigurno, mozda dodje do promjene....

    Давид
    moze u pola 5, javicu ti ako ne mogu pa da predam. ali ne racunaj sa tim sigurno. naci napisi defku za svaki slucaj.

    znaci pisi pola 5, ako bude izmjena javljamo

  20. Šomi i ja u 13h, ako bude izmena i mi takođe javljamo :D.
    EDIT: Ili 14.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.