Prijava

Ja se ptijavljujem za ove kvalifikacije sad, za slucaj da ne budem tu kad budu p

Nisam siguran da može to. Ako može, i ja se prijavljujem.

Конкуренција није нормална, свако сваког може да добије.

Ајд опет поновите за ове квалификације, исто ћете слати позивнице и за њих или ће бити ко се први пријави тај учествује?

Ja mislim da je ovo drugo Frankie.
Ne bi bilo fer da su opet pozivnice. :)

Ко се пријави за квалификације. Неки који су већ добили позивнице, а нису одговорили, су добили накнадно позивнице за квалификације. Биће у сваком случају тако да ћете морати да добијете меч или два за пролаз на главни турнир.

Имам отприлике неку већ визију у глави како ће то изгледати на пролеће. Капирам да би то могло да се одради тако што ћемо квалификације да развучемо од марта до маја, и да буду мечеви само викендом, свако по један. Да направимо групе, и да сви играју квалификације, па ком опанци, Том и Џери. После главни турнир у јуну као ове године траје пар недеља.

Ja bih da se oprobam u ovome, zvuči ok.

EDIT: Prijavljujem se, da ne bude posle nisi bio izričit. :)

Имам отприлике неку већ визију у глави како ће то изгледати на пролеће.

Joj Pekilica moj vizionar, ljubi ga Črča :D

Ima bre od blata da ga pravite kad se oladi od sajta! :)))

Ima bre od blata da ga pravite kad se oladi od sajta! :)))

Kad budemo dočekivali fudbalere ispred skupštine?

Ima bre od blata da ga pravite kad se oladi od sajta! :)))

Кхм, да, од блата :звижди, врти палчеве, гледа унаоколо:

Управо смо увидели једну грешку која ће бити исправљена у наредних пола сата, сат. :)

Džanki je zadužen za kvote pretpostavljam. Ima da se namlati para na ovom kupu :)

Sherman
Džanki je zadužen za kvote pretpostavljam. Ima da se namlati para na ovom kupu :)

Biće iznenađenja... I ove kvalifikacije ima da budu zajebane... Vrhunska igra može da počne!

Dejse vidimo se u finalu! :)

а кад су тачно те пријаве за квалификације? ја сад ништа не разумем, јебајите ме, глуп сам, али не разумем :DD

Суб Фокусе, сутра. Назначићу у наслову теме, а онда ћу спемовати тему да буде у врху док се не пријавите у довољном броју. :))

nije problem momak, samo se ti fino naguzi, ostalo je naša briga...
:)

Loksi
Dejse vidimo se u finalu! :)

Iskreno se nadam! :D

Stvarno nisam bio ironičan malo pre... Kvalifikacije će biti jako teške... I da me nisu zvali direktno igrao bih kvale, ali bi bilo zajebano! Ali vi dolazite utrenirani u kup :D

бар отприлике, кад сутра?

Videćemo, očekujem da ću proći, jedino ako ne dobijem nekog jakog ko nije stigao na prijave, onda ima da bude gusto. :)