Prijava

Peki da li sam ja dobro razumeo ili preterujem s`ovu travuljagu (mamu joj albansku):
kvalifikacije traju do proleća 2012. i onda tek ide fajnal 64?

Да будем тачнији, сутра кад се смислим да устанем из кревета, оперем кљове, умијем се, и упалим комп. Време нико не зна, може да буде 12:00, не пре тога. :)

Biće klanja! lololo

Hahahahahahahaahaahahahahahahahahaha industrial smanji malo :D
to proleće je kup #3 :)
ovo je drugi.

Peki da li sam ja dobro razumeo ili preterujem s`ovu travuljagu (mamu joj albansku):
kvalifikacije traju do proleća 2012. i onda tek ide fajnal 64?

Баци то човече. Квалификације, ал' за следећи турнир. :)

črčo hvala, mamu im albansu uvek nešto zajebu.

edit i pekiju hvala nisam video da je on prvi

Dejse vidimo se u finalu! :)

Ne bih rekao.

Polako Fil, treba kvale proći, mislim meni to neće biti problem :P

We shall see.

prijavljujem se za kvalifikacije posto pozivnicu izgleda necu dobiti. sirotinjo i bogu si teska.

Greška koja se provukla je ispravljena. Jednu pozivnicu smo Peki i ja uspeli da izgubimo dok smo lizali poštanske markice. Međutim našli smo je ispod regala i poslata je na pravu adresu. Stigao nam je i odgovor. Poštar Žika je popio jednu ljutu da i on nazdravi završenom uspešnom slanju svih ovih koverata i dopremanju odgovora.
Ovim smo dodali i pedesetog igrača na spisak. I zvanično je spisak zaključan.
Črča :)

пошто је данас то "сутра", а ја нисам сигуран да ћу моћи да се пријавим ујутру због вероватних факултетских обавеза, је ли икако могуће да то учиним сад, да ме имате у виду, или да ме пријави неко други?
и да... шта ако (дакле АКО) нагрне групна посета? или војска? и замис'и у првих сат времена се пријави 61 човек (пардон, вукајлијаш)... шта ће бити с' тим једним (и колико год њих буде ван 60), отпада, или се списак проширује на 120?

пошто је данас то "сутра", а ја нисам сигуран да ћу моћи да се пријавим ујутру због вероватних факултетских обавеза, је ли икако могуће да то учиним сад, да ме имате у виду, или да ме пријави неко други?
и да... шта ако (дакле АКО) нагрне групна посета? или војска? и замис'и у првих сат времена се пријави 61 човек (пардон, вукајлијаш)... шта ће бити с' тим једним (и колико год њих буде ван 60), отпада, или се списак проширује на 120?

Ja sam tu do pola 1 ili 15 do 1, ako bude bilo prijave tad, prijaviču te. Okej?

ма лако ћемо за то ко ће, проблем је само може ли, па чекам чрчу или пекета да кажу мере л' то без кабла, ил' не мере то без кабла :)

Aleksandre nema problema. :)

Znači mogu da ga prijavim? :)

El kineski pričam? :)
Zvanična objava:

FILOZOF MOŽE da prijavi ALEKSANDRAKG za kvalifikacije sutra ukoliko ovaj bude zauzet.

El kineski pričam? :)
Zvanična objava:

FILOZOF MOŽE da prijavi ALEKSANDRAKG za kvalifikacije sutra ukoliko ovaj bude zauzet.

do jaja! :*

добро, то је кул, дакле учествоваћу бар у квалификацијама.
чрчо, а овај други део? шта ако буде непланирано велико интересовање? шире ли се квалификације?

Ne, od interesovanja zavisi da li će biti 28 mesta ili 56.

Ovim smo dodali i pedesetog igrača na spisak. I zvanično je spisak zaključan.
Črča :)

to znaci da je ostalo samo 14 mjesta. sto dalje znaci da ce u kvalifikacijama ucestvovati 28 ili 56 ljudi jel?