KK Partizan

  1. Nema sta da ne skontas, fiba je ne priznaje ali ko jebe fibu uleb je tu glavni

    jedino sto repke igraju fibina takmicenja pa ne znam kolike su im mogucnosti kaznjavanja saveza i da li ima povoda uopste

  2. mislim da su kenjali prošli put jer smo domaću ligu igrali prema ulebovim pravilima pa su menjali u fibina?

  3. bila je takva neka scena kao repka nam neće igrati svetsko ta

  4. Fascinantno je koliko klub ima trofeja. Sasvim je jasno da sam došao u tim koji želi samo pobede i ima najviše ambicije. Sa saigračima sam već pričao o onome što nas očekuje, cilj je jasan i zbog toga sam i ovde. Pavlović mi je rekao za posebnu utakmicu koju ćemo igrati u sredu. Biće mi velika čast da upravo tada debitujem za Partizan

    Ipak je debi u sredu

  5. gonzo

    Priča se o zameni za Duleta samo zbog njegovo zdravlja. Veoma je moguće da će se on povući sa mesta trenera (ne znam kad tačno), ali će ostati u klubu na nekoj drugoj funkciji.

    De si gonzo grom te ubio?

    Kvota u meridianu da ce Dule biti trener KKP u sezoni 15/16 bila fazon 2.5 a da nece kvota 1.5.

    Ja sam cuo da uslovljavaju sponzori njegov odlazak da bi ulozili kintu. Pod sponzori naravno mislim vucic i covic.

    A ovo ni FIBA ne zna sta je htela da kaze.. Ona sa ABA ligom nema nista,i moze ona da je priznaje ili ne priznaje (ne znam kakve su FIBA-ine uloge oko transfera igraca, ko to mora da aminuje itd.. ) dokle god ULEB daje 2 mesta u EL.
    A ako se desi povratak na stari princip, da svako igra svoju seosku ligu, mislim da smo gatu izduvali jer nema trika da ce Makedonci, Crnogorci, Bugari, Slovenci, Bosanci , Hrvati i Srbi dobiti po jedno mesto u EL.

    Kako je bilo pre sto se tice ovih bosanaca, slovenaca, makedonaca? Ono kad smo mi igrali EL njih nije bilo.. Sta je njihov prvak dobijao? Tad sam bio klinjo, stvarno me to nije interesovalo

  6. Sto se bosne tice Borac kad je bio prvak 2001 je igrao neki Saporta kup menscini da je to tada koliko se sjecam igrala CZ, Aris, Beskitas, Lasko, UNICS to nesto kao sada ''Cipiripi kup''

  7. De si gonzo grom te ubio?

    Kvota u meridianu da ce Dule biti trener KKP u sezoni 15/16 bila fazon 2.5 a da nece kvota 1.5.

    Ja sam cuo da uslovljavaju sponzori njegov odlazak da bi ulozili kintu. Pod sponzori naravno mislim vucic i covic.

    Bilo je i tih priča oko ponzora, međutim jedini razlog Duletovog eventulnog povlačenja sa mesta trenera je isključivo zdravstvene prirode. U tom kontekstu se već neko vreme spominje da bi Dejan Milojević trebalo da ga zameni. Aleksandar Džikić je tu otpao kao rešenje pošto, koliko sam načuo (neproverena informacija), Dule i on nisu baš u nekim odnosima.

  8. Nece svako igrati svoju ligu upravo zbog tih evroligaskih mesta... cak i da se ABA liga ugasi, vrv bi se napravila ex YU liga, a bugari nek ga duvaju.

  9. Bugari su najmanje bitni jugs.

    Gonzo, i ja sam čuo to da nisu baš ortaci njih dvojica, posvađali se oko bataka na jednoj večeri... LooL

    Još pre godinu dana sam pričao da će Miloje da nasledi Duloa, nekako mi je najlogičnije to, a i ko bi drugi? To da sponzori usloljavaju, nemojte se blamirati. Privatni sponzori gledaju samo ekonomski interes, pa taman da Šiptarski cigojner bude trener, a državni su sponzori "zato što je tako neko rek'o".

  10. Kako je bilo pre sto se tice ovih bosanaca, slovenaca, makedonaca? Ono kad smo mi igrali EL njih nije bilo.. Sta je njihov prvak dobijao? Tad sam bio klinjo, stvarno me to nije interesovalo

    Imala je Slovenija predstavnika do sezone 08/09 ili 09/10. Mislim da je tako bilo. Od raspada SCG, Srbija, Hrvatska i Slovenija su imale po jednog predstavnika, pa su ukinuli Slovencima i ovo sad skoro kada su prebacili prohodnost na ABA ligu.

    Možda Slovencima nisu ukinuli EL mesto potpuno, nego im je prvak morao u kvalifikacije, ne sećam se baš najbolje.

  11. jugs
    Nece svako igrati svoju ligu upravo zbog tih evroligaskih mesta... cak i da se ABA liga ugasi, vrv bi se napravila ex YU liga, a bugari nek ga duvaju.

    A timovi sa Kosova jer bi igrali? I ako bi oni igrali, da li bi mi bojkotovali tu ligu?

  12. Bugari su najmanje bitni jugs.

    pa bas zato nek ga duvaju.

    A timovi sa Kosova jer bi igrali? I ako bi oni igrali, da li bi mi bojkotovali tu ligu?

    mislim da po nekim ULEB-ovim propisima ne moze da se igra na otvorenom, bez mrezica, na jedan kos.

  13. *Jel, a ne jer ckm
    Igrali bi tj sad igraju a iz balkanske lige su bas zato istupili Srpski klubovi isprva.
    Jugs ako se istupi iz Abe i formira ta Balkanska liga tad bi bila fibina pravila ne ulebova.

    Mislim da je ovo sranje veliko sto radi FIBA a radi jer bukvalno gubi konce na svim frontovima. I ova EP u 40 zemalja mr nerviraju opasno.

    Kapitalizam kapitalizam a smeta Aba sidro d.o.o (ni ja ga ne volim ali objektivno je koliko toliko ok takmicenje).

  14. Brate jer moguce da me ispravljas kad se zajebavam

  15. Dionysio
    *Jel, a ne jer ckm

    Mislim da se iz sadržine posta videlo da sam neozbiljan. :)

  16. Mislim da ste svi vi neozbiljni lololo

  17. Video sam da si neozbiljan, nego sam alergičan, jbg.
    Gonzo, mi smo svi laici, kol'ko znam jedini ti barataš informacijama. (ako se dobro sećam)

    Koji je po tebi krajnji ishod? Iako je tek početak, lool.

  18. Svi će pomremo, mislim da je to jedino izvesno.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.