Prijava

Brate nema šta da me radi triger, Bombas čim usta otvori o Evroligi sve je kristalno jasno.
Nema meni šta da bude ili ne bude krivo. Ja sam bio u Pioniru i Areni konstantno tokom poslednje dve godine Partizanovog igranja Evrolige, gledao sa novinarskih pozicija kako u Pioniru onaj magarac Perez Perez krade Partizan protiv Fenerbahčea, kao i od trenutka kada je Zvezda u Evroligi. Te sezone Zvezda nije ni bila zaslužila prolaz ne zbog skora 4-6 nego generalno zbog igre koja nije bila dobra, a četvrtu pobedu su naboli u poslednjem kolu protiv Baskonije kada je već sve bilo rešeno.

Pogledaj sta su osvojila ta trojica sto zajedno sto solo pa onda nadji neke njima slicne

Mislim da nisi skapirao šta sam u stvari hteo da kažem jer nisu samo njih trojica tada bili vrhunski igrač u Evroligi, ali Bombas druge izgleda i ne ume da navede.

Sad ces ti opet na wiki pa da izvlacis one prve Duletove sezone kad nas je trpao pau ortez i pola pionira ga teralo al dzabe necu ti dokazivati nista vise

Dovoljno dobro znam kako je Partizan prolazio i nije mi potrebna Wiki za to, a to nisam ni spomenuo tokom ovog razgovora jer ne vidim kako bi moglo da posluži kao neki argument s obzirom šta je tema.

priznajem da je kod tog perioda sa budiveljnikom već poceo znatan pad u kvalitetu, ja pre svega mislim na period '00-'10, pa to je prstalo od naboja, navaro, papalukas, siskauskas (eto da ne budu samo ovi bombasevi xd) i ostali, pa ti dueli se nisu propustali, nikola vujcic isto npr. reci mi sad igraca u EL trenutno koji je kvaliteta jednog nikole vujcica?

onih poslednjih sezona partizanovog ucesca pratio sam samo dok je partizan tu, posle mi vec nije bilo zanimljivo da pratim previse, vec su se tada izgubili ti cuveni okrsaji iz prethodne decenije, a danasnje duele sved vs dekolo bas me zabole da gledam

jedan nemanja nedovic u top 5 poentera hahah ma hajte molim vas

Banovanje onih koji ti se ne svidjaju nikad nije bila grobarska stvar. Pitaj prijatelja kome su iznenanda narasla mudasca, prekjuce su bila daleko manja.

Hmmm ako se dobro secam a secam se gospodin sa kojim razgovaras sa nikom dzoni kurajber je banovao stevana i jos pun kurac kapuna i dionisija jer navijaju za zvezdu tako da sam slobodan da kazem autogol gospodine

A muda su mi mala jer sam pickica i slina i jadan i siptar i sta god jbg ko da se raspravlja sa vama

Pa dobro, to sta imate ti i bombas resite u 4 zida uhvatio se bas ta 3 topcina igraca iz po meni najjace ekipe koja je igrala evroligu do sada

Vidis i da sa dosta manje strasti generalno navijaci svih klubova prate ovaj prvi deo ligaski jer je postalo bas nezanimljivo iako je svaka pobeda bitna al ne postoji cak ni taj privid neizvesnosti pre je bilo klanje prvo u grupi pa za top 8 one male grupice, posle su podelili top 16 na ove 2 velike i onda skapirali da najbolje da sklope u ligu te 2 velike i kurcinu veliku su napravili

ja prvi nisam taj lik koji će reći: eh kako je sad sranje, a nekad bilo bolje, a sad više nije, ali za evroligu i nba me ne može niko ubediti u suprotno

kakav neverovatan splet okolnosti, bas kad partizan prestaje da igra EL ona pocinje da slabi, eh zivot pise drame, secate se iz politikinog zabavnika onaj odeljak "zivot pise drame" to mi je bio omiljeni deo zabavnika, odmah posle "verovali ili ne"

cuti na vreme ste napustili ovo smece od takicenja spasili ste se bijede

za NBA gresis donekle, spektakl koji prave ne znaci da je kvalitet opao, jeste malo smesnije i nezanimljivije gledati doduse...

O El ne treba trositi reci, to je toliko ocigledno da postaje smesno... 90% utakmica dvorana prazna, koga jebeno boli kurac da gleda Valensiju i Brose

jbg skauz, pa takve slučajnosti se dešavaju šta da ti kažem, potrefilo se tako šta sad xd

bombas, napisao sam ja mozda pre godinu, dve ovde jedan poduzi post o nba kosarci nekad i sad, mrzi me da se ponavljam previse zasto tako mislim

koga jebeno boli kurac da gleda Valensiju i Brose

Pa ono, navijace valensije i brosea

Koga mrzi da otvara i cita: te godine kada su partizan i pao igrali je prosek posecenosti utakmica bio 6193,8 i to je bilo 1,28% vise nego prethodne 2007/08 sezone. Prosle sezone(jer ova nije gotova i dalje jelda) na utakmicama je bilo prosecno 8472 navijaca.

Spreman sam za diskusiju samo uz odgovarajuce eksel tabele ili uporedne analalize kad ti se drugar po retardiranosti mladja vrati. Hahahaha koliko ste neposeceni bili J A D N I S T E

jest, video sam prepunu halu na svakoj el utakmici koju sam gledao, verovatno je eventim brojao

Taman da je na svakoj utakmici na kojoj je eventim brojao karte bilo manje od 2 hiljade ljudi prosek ce ostati visi nego onomad u vreme romanticne kosarke kad se igralo iz ljubavi za stipendiju bakin kolac i djacku markicu zona 1

Lepotane, u pola sata sam ti se dva puta ispisao po glavi cinjenicama ako ne smislis neko odjebavanje direktive ili tako neku glupost izlazim iz rasprave pozz

nastavljam kad obrisem kosu

Možda je zapata brojao pa rekao cifru koju su mu rekli da kaže mrzelo ga da broji

hale su tad bile dosta manje, vremenom su evoluirale

Manje je ljudi bilo tad na planeti, poodavno je bilo, logično je da sad ima više navijača xd

Pre ce biti da se kao zvanican podatak uzima Kasper iz Arene