Prijava

Sav srpski učeni živalj pobegao u nemačku, kad već ne mogu partizan da gledaju daj makar bamberg

Isto kao sto je logicno da bi npr proslogodisnji ekpe judo navatao odjednom tri centra od onomad i sa svom trojicom na kurcu zakucavao preko raska katica jer prosto evolucija ali jbg nekad je sve bilo bolje...

Hahahaha coa ovaj je dobar

A bombili nije ni procitao kapira da pricam o zvezdi i partizanu izgleda ko je ostrascen jasam

Bilo koji Vujosevicev Partizan bi se prosetao do fajnal fora ovakve El to i budala vidi

Raspravljate o broju navijača pre deset petnest godina i sad na utakmicama evrolige ili haluciniram

odovor je da na oba pitanja

Znate da je i standard građana cele Evrope takođe opao od tada, a karte nisu jeftine. Plus, u međuvremenu je izmišljen televizor

Da se ne vraćamo na nabrajanje levaka koji su imali priliku da igraju u takvoj Evroligi, a koje nisu ni za nivo FIBA lige šampiona, odnosno kako voli Bombas da ga zove, krovnog takmičenja.

Nije u levacima pitanje, nego u najjačim timovima. Prosto, najjači timovi Evrope su za 30% minimun lošiji nego pre.

Timovi koji su tada figurirali kao favoriti za osvajanje Evrolige uglavnom figuriraju i danas

Figuriraju, ne kažem da ne figuriraju, samo što su slabiji nego što su bili. Vidno slabiji.

ma da bre EL uzas kvalitet katastrofa, spasili ste se bede niko to nece da gleda

El je nikad kvalitetnija, a top 10 je ogroman uspeh u takvom takmicenju. Eto sad ste srecni jebeno.

Ma Džoni znaju to oni, nego lažu sebe

Ma apsolutno nije, ista stvar i sa fudbalom kakvi kurac ronalno i mesi rui kosta je bio bog xd

Nisu ostale ekipe bile jace Partizan je bio mnogo slabiji a pogodile su im se kockice da šure pa odatle nam taj utisak

koga jebeno boli kurac da gleda Valensiju i Brose

U pravu je bombily, uvek bih pre izabrao da gledam Olimpija-Prokom nego ovo.

Da ne ulazimo u diskusiju da li je sad jača EL ili tada (a uvek će biti umanjivanja uspeha drugog tima a la dinamo drezden) ali činjenica da je tad bilo mnooogo manje utakmica, i da je svaka tekma bila loženje, sećam se treba sutra da igramo protiv raspalog montepaskija, ja ne mogu da spavam jebeno. Vi danas igrate real pa barsa nedelja za nedelju i hladni ste. Ne zato što je "to naše društvo lolo, normalno je to nama kao vama crnokosa" nego ima 30 tekmi, smor je pomalo, i u dobrih 10 tekmi može da te boli kurac, upadaš u top 8. Ili igraš protiv polupanog Atamana koji je zadnji pa zadnji i skupljaš kao neke pobede.Nekako je većeg loženja bilo tada... ili sam ja bio mlađi.

Pseto ja bi uvek radije gledo debelog ronalda nego midzeta i manekena
jes zvuči možda patetično al jbg

Ja i dalje mislim da su jači timovi bili daleko jači tada, a slabiji daleko slabiji tada.

Ovo što kaže bugarin. Mada mene je generalno smorio sport uopšte otkad je sve ovo postalo biznis a ne zabava za sirotinju.

Ma uvek je bio biznis. Tebra osamdesetih je f4 igrao izvesni Knorr ahaha supa igra košarke lopta se.

Samo se desio u medjuvremenu sunovrat fibe i megalomanske težnje uleba da se kao približi po formatu nba, što nit je evropski mentalitet, nit je moguće.

I brojke se gledaju, ako ovaj format donosi više para igraće se tako