Prijava

Brt, osamdesetih nije mogao Boban Marjanović da ode u NBA i potpiše ugovor od 20 miliona.

Mogao je da potpiše ugovor od 20 miliona tadašnjih dinara :DDDD

Pa sve je povezano, tad je ukupno 14 osoba posedovalo televizor, sad tv prava znače veće pare, što dozvoljava klubu bogatom poput klipersa da ima komični predah u vidu nežnog zaječarskog džina

Kurac bi i džeremi lin igrao nba da milijardu žutih vrištavaca nije skinuo nba app za uživo gledanje.

Knorr=Bolonja druze Danilovic i Jaric igrali a ti kucaj na gogle pa nadji ko je sve igrao i trenirao taj klub, mada ja mislim da su rekorderi po broju promena imena

to kao da si napisao e igrala tamo neka naftna industrija srbije evroligu ili neka voda diva igrala ili igrao neki regal vinertur poenta je jasna

Pa znam ja da je knor bolonja, poenta je da je biznis uvek bio, pa glavni sponzor uzima i ime kluba al eto smešno mi knor. I nije igrao danilović dok se zvao knor nego kinder

I ja bih pre gledao debelog ronalda nije to poenta, poenta je da su sad sportisti masine i ko god misli da bi kica i praja danas bili ista osim dvojice dobrih momaka na terenu istripovao se. Danas evroligasi dovode igrace direktno iz nba i to ne samo otpad pa dorel rajt da je igrao u to vreme bio bi mvp davao bi po 50 poena

Uvek ti je bliže srcu nešto s čim možeš da se asociraš i povežeš. Šta ima neko zajedničko s Ronaldom nedebelim, ništa. Al zato dario hubner purnja i cirka kao balonski fudbaler što radi u fabrici nudli novootvorenoj i izgleda tako

Најгори су ти што мисле да би Радивоје Кораћ правио трипл даблове шутирајући слободна с муда. Према неком мом мишљењу а и сазнању, један од ријетких играча који би и сада био доминантан је Вилт Чемберлејн, јер сам из више извора прочитао да је брат дизао ненормалне тежине на бенчу. А ако може Клинт Капела, да буде добар НБА играч, што не би могао и Вилт да игра у овом времену узимајући у обзир његову невјероватну снагу. И доктор Џеј вјероватно, али такви играчи се мјере у промилима.

i da, moze dorel rajt da bude jak kao konj i masina, mozak kao saras ce da ga navoza kao mladog majmuna, zato je saras sad kosarkaski trener mag a dorel rajt ce kad zavrsi karijeru da snima emisiju o antikvitetima po skladistima sirom srednjeg zapada

i sad da se skupi drim tim samo bi mogao da pusi kurac drim timu iz 92

Мада је и игра еволуирала до те мјере да НБА центри немају пресудан значај за успјех неке екипе. Само бокс аут за Вестбрика да нагура још један усрани трипл дабл.

Ima neka kompilacija klipova o Viltovoj snazi, mrzi me da linkujem ali zanimljive informacije saigrača tipa neko pošo na zakucavanje on ga uhvatio zajedno sloptom, visi čovek

И ја сам гледао нешто како људи говоре да је дизао неке тежине око 300 кила. Па као Шварценегер коментарише како никада није видио јачег човјека. Братић је дизао за петорицу.

Gruvaju se hemijom kao tovni pilići, jer gledaoci žele aktivnu, brzu igru sa što više poena, a gledaocima se mora izaći u susret jer oni su ti koji finansiraju celu tu show industriju, tužno ali tako je

Вилт је био мађија.... Мислим да у књизи од Била Симонса ''The Book of Basketball: The NBA According to The Sports Guy'' пише да је постављао рекорде буквално јер му се могло, фазон кад је хтео да буде најбољи асистент лиге јер му се ћефнуло - био је, са поломљеном шаком је био МВП финала, играчина боктемазо....
А талентовани играчи пре 50, 40, 30, небитно колико година би и данас вероватно кидали јер би и они тренирали и играли како и остали играју и тренирају данас јелте....

Isto uzimaju doping da dobro šutiraju jebem ih usta

Diperu, valja li ta knjiga?

Selekcija prvo odradi svoje, ne osporava niko da su talentovani